بخش مناسبت ها
1396/04/12 13:39:00
مديرعامل درجلسه مميزي پروژه نظام آراستگي محيط كار :
هنر بهره‌وری، یعنی پاسخگویی صحیح و صبوری
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان گفت: هنر بهره وری، یعنی پاسخگویی صحیح، صبوری و اینکه درکمترین زمان ممکن تکلیف ارباب رجوع معین شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان گفت: هنر بهره‌وری، یعنی پاسخگویی صحیح، صبوری و اینکه درکمترین زمان ممکن تکلیف ارباب رجوع معین شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهندس "محمود شهبا" در جلسه افتتاحیه ممیزی پروژه نظام آراستگی محیط کار که با حضور معاونین، مدیران ستادی و امورهای اجرایی برگزار شد، با اشاره به اهمیت بهره‌وری در سازمان گفت: هنر بهره‌وری، یعنی پاسخگویی صحیح، صبوری و اینکه در کمترین زمان ممکن تکلیف ارباب رجوع معین شود.
وی ساماندهی، مستندسازی، نظم بخشیدن به کارها راگام اول در بهره‌وری دانست و گفت: با اجرای پروژه 5S انتظار می‌رود تا کارها به موقع و منظم انجام شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال افزود: مدیران سازمان بایستی خود با انجام به موقع و رعایت نظم اداری الگویی برای سایر همکاران باشند.
وی همچنین با اشاره به اینکه تحلیل اطلاعات درست و صحیح، می‌تواند در بهره‌وری و ادامه حرکت مؤثر باشد تصریح کرد: باید از حداکثر توان و ظرفیت سازمان و منابع موجود درجهت افزایش بهره‌وری استفاده نماییم.
شهبا با اشاره به برنامه ششم توسعه کشور گفت: وظیفه ما تأمین برق پایدار و مطمئن بوده و برای تحقق این مهم بایستی زیرساخت‌ها اصلاح شود که این عمل تنها با تلاش و کوشش مدیران و کارکنان باید صورت گیرد.
وی با تقدیر از معاونت منابع انسانی و گروه همراهان بهره وری به خاطر اجرای پروژه 5s خاطرنشان ساخت: حرکت قابل توجهی در شرکت انجام گرفته است اما هنوز در اول مسیر قرار داریم و برای رسیدن به حد مطلوب و مورد انتظار همت جهادی نیاز است. در ادامه این مراسم معاونین منابع انسانی، مالی و پشتیبانی، برنامه ریزی، بهره‌برداری و دیسپاچینگ، مهندسی و نظارت و فروش و خدمات مشترکین در سخنان جداگانه با اشاره به اهمیت بهره‌وری درسازمان بر لزوم حرکت دسته جمعی وگروهی برای افزایش بهره وری در شرکت تاکید نمودند.

 
  • خبرنگار: فاطمه غلامی
  • سردبیر: امیر جعفری آزاد