بخش برق
1396/03/21 11:21:00
با هدف ارتقای فرهنگ عمومی مدیریت مصرف بهینه انرژی برق صورت گرفت؛
امضای تفاهم نامه همكاري بسيج ادارات با شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان
به منظور اجرای اصول اقتصاد مقاومتی و ارتقای فرهنگ عمومی مدیریت مصرف بهینه انرژی برق، تفاهم نامه همکاری مابین بسیج ادارات و شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان امضا شد.


به‌منظور اجرای اصول اقتصاد مقاومتی و ارتقای فرهنگ عمومی مدیریت مصرف بهینه انرژی برق، تفاهم نامه همکاری مابین بسیج ادارات و شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان امضا شد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)؛ به‌منظور اجرای اصول اقتصاد مقاومتی و ارتقاء فرهنگ عمومی مدیریت مصرف بهینه انرژی برق، تفاهم نامه همکاری مابین بسیج ادارات و شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان امضاء شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان، هدف از امضای این تفاهم نامه را استفاده از ظرفیت و توان بسیج در ترویج فرهنگ صرفه جویی در مصارف انرژی برق در بخش‌های مختلف صنعتی، کشاورزی، تجاری و اداری ذکر کرد و گفت: با توجه به شعار سال به نام اقتصاد مقاومتی و تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر مدیریت صحیح منابع انرژی و استفاده از حداکثر ظرفیت‌های موجود در کشور این تفاهم نامه با هدف ترویج و تقویت زمینه‌های فکری و فرهنگی براساس الگوهای تعریف شده برای مشترکین برق با بسیج ادارات استان کرمان به امضاء رسیده است.
"محمود شهبا" با اشاره به مفاد تفاهم نامه مبنی بر آموزش مفاهیم مدیریت مصرف برق به بسیجیان فعال ادارات گفت: در راستای تغییر نگرش افکار عمومی درباره نحوه استفاده از این انرژی با مشارکت دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق شمال استان دوره‌های آموزشی به منظور انتقال دانش مدیریت مصرف به مشترکین توسط بسیجیان برگزار خواهد شد.
وی از تشویق و پاداش برای ادارات برتر در هر شهرستان خبرداد و گفت: به منظور مشارکت حداکثری کارمندان با درنظر گرفتن حوزه فعالیت بسیجیان در بخش‌های مختلف مصارف خانگی، اداری، تجاری در پایان برگزاری این طرح از اداراتی که در ممیزی موفق به کسب رتبه برتر شده‌اند، تجلیل و به کارمندان برتر نیز جوائزی اهدا خواهد گردید.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان در ادامه از احداث و تأسیس پایگاه بسیج مدیریت برق در شهرستان‌هایی که فاقد پایگاه هستند خبرداد و افزود: به منظور بهره مندی هرچه بیشتر همکاران از ظرفیت‌ها و امکانات بسیج پس از بررسی و احراز صلاحیت شرایط و ضوابط، پایگاه مقاومت بسیج در برخی امورها ایجاد خواهد شد.
وی تصریح کرد: مدت زمان اجرای این تفاهم نامه از خردادماه سال جاری تا پایان شهریورماه بوده که پس از اتمام این مدت، درصورت لزوم، با توافق طرفین تمدید خواهدشد. قابل ذکر است که در این مراسم مدیر دفتر مدیریت مصرف، مدیرروابط عمومی، مسئول پایگاه مقاومت بسیج شرکت توزیع برق شمال نیز حضور داشتند.
 
  • خبرنگار: فاطمه غلامی
  • سردبیر: امیر جعفری آزاد