بخش برق
1391/04/05 13:27:00
معاون هماهنگي توزيع شركت توانير:
عملکرد هوشمندانه مردم در مدیریت مصرف برق شایسته قدردانی است
آمارها نشان می دهد مردم با جایگزینی تجهیزات پرمصرف انرژی با تجهیزات کم مصرف و مدیریت صحیح و تغییر رویه مصرف با صنعت برق کشور همراه بوده اند که جای قدردانی دارد.

معاون هماهنگي توزيع شركت مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانير) گفت: این رسالت صنعت برق کشور است که به خاطر عملکرد هوشمندانه هموطنان در مدیریت صحیح مصرف برق خانگی قدردانی کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)،
مهندس "غلامرضا خوش خلق" گفت: خوشبختانه با رویکردی که در حوزه انرژی به ویژه در صنعت برق کشور در سال های اخیر صورت گرفته و با آگاه سازی مردم، مشترکان برق در جهت کاهش مصرف انرژی، بدون کاهش سطح رفاه به خوبی عمل کرده اند.
وی گفت: صنعت برق کشور با مشارکت گسترده سازمان بهره وری انرژی ایران (سابا) در جهت اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم اقدام های گوناگونی انجام داده و در مدارس و دسته های دیگر برنامه های گوناگونی را اجرا کرده که نتیجه آن همکاری و همراهی مشترکان در تمام ابعاد با صنعت برق کشور است و خوشبختانه با کاهش قابل توجهی در سرانه مصرف خانگی روبه رو بوده ایم.
به گفته وی، آمارها نشان می دهد مردم با جایگزینی تجهیزات پرمصرف انرژی با تجهیزات کم مصرف و مدیریت صحیح و تغییر رویه مصرف با صنعت برق کشور همراه بوده اند که جای قدردانی دارد.
وی با اشاره به اقدام های صنعت برق در این خصوص، گفت: قوانینی هم در راستای ورود کالاهای غیر استاندارد اعمال شده است و توزیع لامپ های کم مصرف در سطح کشور و کمک به صنایع در ساخت تجهیزات کم مصرف مانند ساخت موتور کولرهای آبی با بازده بالا و مصرف بهینه در سال های اخیر به شدت مورد توجه بوده و پیگیری شده است.
خوش خلق گفت: ماحصل این اقدام ها روند رو به کاهش در مصرف بهینه از سوی مردم بوده است که به صورت هوشمندانه صنعت برق کشور را در حفظ سرمایه ملی و همچنین کمک به اقتصاد خانواده و اقتصاد ملی همراهی کرده اند و این رسالت صنعت برق است که از این مردم قدردانی به عمل آورد.
وی ابراز امیدواری کرد: این همکاری و همراهی ادامه داشته باشد و همکارانمان مانند گذشته در راستای آگاه سازی مردم گام بردارند.
 

  • خبرنگار: لیلا جدیدی
  • منتشر کننده: fallah