بخش عمومي
1391/04/03 14:39:00
همزمان با نخستین سالگرد جشن خودکفایی سدسازی ایران؛
سمفونی کارون اجرا می شود
سمفونی کارون از 4 موومان شامل "آب و روشنایی"، "خودباوری و خودکفایی"، "می توانیم" و "شکوه کارون" تشکیل شده است که با شعری از "محمد عبدالحسینی" و صدای "سالار عقیلی" در روزهای شانزدهم و هفدهم تیرماه سال جاری در محل تالار وحدت اجرا می شود.

همزمان با اعیاد مبارک شعبانیه و در نخستین سالگرد برگزاری جشن خودکفایی کشور در صنعت سدسازی، تالار وحدت صحنه کنسرت ارکستر سمفونیک تهران و استاد "مجید انتظامی" برای اجرای سمفونی کارون خواهد بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، ساخت و تولید این اثر از حدود سه سال پیش و با هدف بازتاب توانمندی های کارگران، کارکنان، مهندسان و متخصصان ایرانی در خلق شاهکارهای بزرگ در صنعت سدسازی آغاز شده بود که اکنون پس از چند سال تلاش در روزهای شانزدهم و هفدهم تیرماه سال جاری در محل تالار وحدت اجرا خواهد شد.
سمفونی کارون پاسداشتی است برای تمامی کسانی که عمر و حتی جان خود را در جهت اعتلای میهن اسلامی مان گذاشته و با وجود تمامی سختی ها و مشکلات توانستند ایران عزیز را در این صنعت مهم و زیر بنایی به قله رفیع و بلند خودکفایی برسانند.
شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران نیز امیدوار است که این حرکت مهم آغازی باشد تا هرچه بیشتر بتوانیم با پیوست های فرهنگی و هنری، گوشه ای از تلاش و غیرت مردان و زنان این کشور را در قالب های گویا و فراگیر هنری ثبت و به گوش جهانیان برسانیم.
براساس این گزارش، سمفونی کارون از 4 موومان شامل "آب و روشنایی"، "خودباوری و خودکفایی"، "می توانیم" و "شکوه کارون" تشکیل شده است که با شعری از "محمد عبدالحسینی" و صدای "سالار عقیلی" اجرا می شود.


  • خبرنگار: fallah
  • منتشر کننده: fallah