بخش آب
1391/10/11 16:16:00
سرپرست معاونت آب و آبفای وزارت نیرو:
دستاوردهاي هشتمين نمايشگاه صنعت آب مستندسازي مي شود
خوشبختانه حضور در اين نمايشگاه موجب شد تا اطلاع رساني صحيح از آخرين نوآوري ها و فعاليت هاي انجام شده در اين بخش صنعتي كشور انجام شود.

سرپرست معاونت آب و آبفای وزارت نیرو از مستندسازي دستاوردهاي هشتمين نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهندس "علیرضا دایمی" عصر امروز (دوشنبه) در آیین پایانی هشتمين نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب، با اشاره به دستاوردهاي این محفل صنعتي، گفت: در طي روزهاي برگزاری اين نمايشگاه، دو نشست با حضور صنعتگران، توليدكنندگان،‌ پيمانكاران و مشاوران حاضر در نمايشگاه و نیز مدیران صنعت آب برگزار و در اين نشست ها، تنگناهاي موجود در اين صنعت عنوان و بررسي شد كه نتايج حاصل به عنوان دستاوردهاي نمايشگاه هشتم صنعت آب، مستندسازي شده و در اختيار نهادهاي اجرايي و عملياتي قرار داده مي شود.
وي با مورد توجه قراردادن هدف برگزاري نمايشگاه هايي از اين دست، اظهار داشت:‌ مهمترين هدف برگزاري نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب، ايجاد پيوند تنگاتنگ ميان سازندگان،‌ توليدكنندگان و ساير فعالان اين عرصه با بدنه دولت و همچنين با ساير شركت هاي حاضر در اين صنعت است كه خوشبختانه به اين هدف بزرگ دست يافتيم.
وي با اشاره به اطلاع رساني صورت گرفته در اين نمايشگاه، بيان كرد: بسياري از دستاوردهايي كه در صنعت آب و فاضلاب كشورمان حاصل مي شود، اطلاع رساني صحيح نمي شود و اين امر موجب مي شود تا مردم از اقدام های انجام شده در اين حوزه اطلاعات درستي نداشته باشند.
سرپرست معاونت آب و آبفای وزارت نیرو ادامه داد: خوشبختانه حضور در اين نمايشگاه موجب شد تا اطلاع رساني صحيح از آخرين نوآوري ها و فعاليت هاي انجام شده در اين بخش صنعتي كشور انجام شود.
وي گفت:‌ ما از بخش خصوصي درخواست مي كنيم تا خودشان را از ما جدا احساس نكنند و با كمك به بخش دولتي و همچنين وزارت نيرو، مسير گذر از اين پيچ تاريخي پيش روي صنعت آب و فاضلاب را هموار سازند.
هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب که از هشتم دی ماه جاری فعالیت خود را با حضور 268 شرکت داخلی و خارجی در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز کرده بود، پس از چهار روز عصر امروز (دوشنبه) به کار خود پایان داد.

  • خبرنگار: سیما عبادی
  • منتشر کننده: fallah