بخش آب
1391/10/11 14:31:00
مشاور وزیر نیرو:
عزم وزارت نیرو بر حمایت از تولید داخلی است
تمام عزم مدیران وزارت نیرو بر این است که از تولید داخلی حمایت شود و برای این کار در وزارت نیرو ستادی در قالب 9 کارگروه تشکیل شده که یکی از این محورها بخش حمایت از ساخت داخل است که فرصت خوبی برای بخش خصوصی ایجاد می کند.

مشاور جوان وزیر نیرو گفت: عزم این وزارتخانه بر حمایت از تولید داخلی است.
مهندس "اکبر صادقی" امروز (دوشنبه) در جریان چهارمین و آخرین روز هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب، در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، درخصوص ارزیابی خود از این نمایشگاه، اظهار داشت: خوشبختانه نمایشگاه با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است و مجموعه همکاران ما برای این نمایشگاه زحمات زیادی را کشیده اند تا اینکه زمینه حضور بخش خصوصی فراهم شود.
وی حضور شرکت های بخش خصوصی، مدیران بخش دولتی و نمایندگان مجلس در این نمایشگاه را نشان از عزم همه مسئولان برای حمایت از تولید ملی دانست.
صادقی با بیان اینکه تحریم ها نه تنها اثر منفی بر این صنعت نداشته بلکه بخش خصوصی توانسته است این تحریم ها را دور بزند، ابراز امیدواری کرد که صنعت آب کشور به زودی به خودکفایی کامل برسد.
وی به نوآوری، اختراع ها و کالاهای جدید عرضه شده توسط شرکت ها در این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: روز به روز شاهد رشد فناوری های نوین بخش خصوصی در این نمایشگاه هستیم.
مشاور وزیر نیرو اظهار داشت: امسال نیز در حوزه های مختلف شاهد نوآوری و شکوفایی در عرصه فناوری های جدید هستیم.
وی با بیان اینکه ایران در صنعت آب و برق به جایگاه ویژه ای در منطقه و جهان رسیده است، گفت: تمام عزم مدیران وزارت نیرو بر این است که از تولید داخلی حمایت شود و برای این کار در وزارت نیرو ستادی در قالب 9 کارگروه تشکیل شده که یکی از این محورها بخش حمایت از ساخت داخل است که فرصت خوبی برای بخش خصوصی ایجاد می کند.
هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب که از هشتم دی ماه جاری فعالیت خود را با حضور 268 شرکت داخلی و خارجی در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز کرده است، پس از چهار روز امروز (دوشنبه) به کار خود پایان می دهد.

  • خبرنگار: fallah
  • منتشر کننده: fallah