بخش آب
1391/10/11 12:23:00
براي نخستين بار در ايران صورت گرفت؛
توليد سامانه تصفيه پيشرفته فاضلاب به روش شيميايي
اين سامانه در شهرك ها، برج ها و مجتمع هاي مسكوني، مراكز اداري و تجاري، پارك ها، پادگان هاي نظامي، بيمارستان ها، صنايع غذايي و تكميلي، صنايع دارويي و بهداشتي، صنايع بهداشتي و پتروشيمي، صنايع نساجي، صنايع چوب، نيروگاه ها و ... مورد استفاده قرار مي گيرد.

رييس هيات مديره شركت مهندسي آرمان تدبير از طراحی و تولید سامانه تصفيه پيشرفته فاضلاب به روش شيميايي براي نخستين بار در ايران توسط این شرکت خبر داد.
"علي جليلي زاده" امروز (دوشنبه) در جریان چهارمین و آخرین روز هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب، در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، اظهار داشت: اين سامانه در شهرك ها، برج ها و مجتمع هاي مسكوني، مراكز اداري و تجاري، پارك ها، پادگان هاي نظامي، بيمارستان ها، صنايع غذايي و تكميلي، صنايع دارويي و بهداشتي، صنايع بهداشتي و پتروشيمي، صنايع نساجي، صنايع چوب، نيروگاه ها و ... مورد استفاده قرار مي گيرد.
به گفته وي، پيش از اين انحصار توليد اين دستگاه تنها در اختيار كشور آمريكا قرار داشت اما هم اكنون با تكيه بر دانش مهندسان ايراني، اين دستگاه با كيفيت مطلوب در داخل توليد شده است.
وي توسعه توليد کالاهای داخل را يك امر ضروري عنوان كرد و گفت: هم اكنون در شركت مهندسي آرمان تدبیر دستگاه تخريب ازن مازاد ونتوري، سامانه هاي آب شيرين كن، استاتيك ميكسر و ... به بازار عرضه شده است و براساس برنامه ريزي هاي صورت گرفته در سال آينده، قرار است يك دستگاه تمام خودکار ديگر را طراحي کرده و به توليد برسانيم.
وي حضور گسترده شركت هاي ايراني را در هشتمين دوره نمايشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب، نشان از رشد دانش و فناوری شرکت های ایرانی دانست و اظهار داشت: با توجه به مديريت مطلوب برگزارکنندگان در سال جاري، كيفيت نمايشگاه روند صعودي داشته است و اميد مي رود در سال آينده نيز اين روند ادامه يابد.
هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب که از هشتم دی ماه جاری فعالیت خود را با حضور 268 شرکت داخلی و خارجی در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز کرده است، پس از چهار روز امروز (دوشنبه) به کار خود پایان می دهد.

  • خبرنگار: fallah
  • منتشر کننده: fallah