بخش آب
1391/10/11 09:33:00
قائم مقام مديرعامل شركت ميراب:
بزرگترين شير سوزني خاورميانه در سد طالقان نصب مي شود
با توليد شير سوزني 1800 ميليمتري توسط توليدكنندگان داخلي، ايران به جرگه معدود توليدكنندگان اين نوع شيرآلات در جهان پيوست.

قائم مقام مديرعامل شركت ميراب گفت: بزرگترین شير سوزني خاورميانه به زودی در سد طالقان نصب مي شود.
"ضیاالدین ایزدخواهی" امروز (دوشنبه) در جریان چهارمین و آخرین روز هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب، در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، اظهار داشت: با توليد شير سوزني 1800 ميليمتري توسط توليدكنندگان داخلي، ايران به جرگه معدود توليدكنندگان اين نوع شيرآلات در جهان پيوست.
وی افزود: اين شير در اين اندازه براي نخستین بار در خاورميانه توليد شده است و تا پايان دي ماه امسال در خط كنار گذر سد طالقان نصب مي شود.
وی امکان عبور آب با سرعت 36 مترمكعب در ثانيه را از ويژگي هاي بارز اين محصول دانست و گفت: اين شير 23 تني براي كنترل جريان پرفشار عبور آب سد طالقان استفاده خواهد شد و فشار كاري تا 16 بار را تحمل خواهد كرد.
وي ادامه داد: سامانه هوادهي جديدي كه بر روي اين شير نصب شده است، مانع از وقوع هر گونه مشكل احتمالي در فرايند انتقال آب مي شود.
ايزدخواهي در ادامه از ارایه کالاهای جديد مانند شيرهاي پروانه اي براي استفاده از آب دريا و شيرهاي تخليه هواي فاضلاب براي نخستين بار در هشتمین نمايشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب توسط شركت میراب خبر داد.
قائم مقام مديرعامل شركت ميراب در پايان صادرات انواع تجهيزات صنعت آب و فاضلاب به كشورهاي مختلف از سوي این شركت و ساير شركت هاي فعال در اين حوزه را از جلوه هاي مهم تبلور توانمندي صنعتگران ايران دانست و با مثبت ارزيابي كردن برگزاري هشتمين نمايشگاه بین المللی صنعت آب، چنين رويدادهايي را در ايجاد حس رقابت و افزايش كيفيت کالاهای داخلي موثر دانست.
هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب که از هشتم دی ماه جاری فعالیت خود را با حضور 268 شرکت داخلی و خارجی در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز کرده است، پس از چهار روز امروز (دوشنبه) به کار خود پایان می دهد.

  • خبرنگار: fallah
  • منتشر کننده: fallah