بخش آب
1391/10/10 15:37:00
مدیرعامل آب و فاضلاب جنوب شرق تهران:
تنوع کالاها در هشتمین نمایشگاه صنعت آب بي نظير است
حضور همه قشرهای مرتبط با صنعت آب و فاضلاب از جمله تولیدکنندگان، مشاوران، پیمانکاران و کارفرمایان در این نمایشگاه دلگرم‌ کننده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب‌ شرق استان تهران گفت: تنوع کالاهای عرضه شده در هشتمین نمایشگاه صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب بی نظیر بوده و بیانگر رشد و توسعه این صنعت و گام هاي خوبي است كه در اين زمينه برداشته شده است.
مهندس "منصور جنتی" امروز (یکشنبه) در جریان سومين روز هشتمين نمايشگاه بين المللي صنعت آّب و تاسیسات آب و فاضلاب، در گفت و گو با پايگاه اطلاع رساني وزارت نيرو (پاون)، اظهار داشت: آب مقوله‌ای بهداشتی است بنابراین باید به بهترین نحو ممکن در اختیار مردم قرار گیرد و تحقق این امر نیاز به امکانات و تجهیزاتی دارد که خوشبختانه تمامي اين تجهيزات در این نمایشگاه به چشم مي خورد.
جنتی اضافه كرد: حضور همه قشرهای مرتبط با صنعت آب و فاضلاب از جمله تولیدکنندگان، مشاوران، پیمانکاران و کارفرمایان در این نمایشگاه دلگرم‌ کننده است.
مدیرعامل آبفای جنوب‌ شرق استان تهران ادامه داد: با حضور همه دست‌اندرکاران این حوزه، صنعت آب و فاضلاب ایران به سویی گام بردارد که در آینده‌ای نزدیک در منطقه حرف نخست را بزند.
هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب روزهای 8 تا 11 دی ماه جاری با حضور 268 شرکت داخلی و خارجی در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است.

  • خبرنگار: لیلا جدیدی
  • منتشر کننده: fallah