بخش آب
1391/10/11 09:18:00
مدیر فروش یک شرکت تولیدی خبر داد:
توليد دستگاه فوق صنعتي ازن براي نخستين بار در ايران
دستگاه فوق صنعتي ازن جهت تصفيه خانه هاي شهري براي نخستين بار در ايران ساخته و روانه بازار مصرف شده است.

مدير فروش شركت ازن آب گفت: براي نخستین بار، دستگاه توليد فوق صنعتي ازن در ايران توليد شده و به بهره برداري رسيده است.
"الناز حسيني" امروز (دوشنبه) در جریان چهارمین و آخرین روز هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب، در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، افزود: دستگاه فوق صنعتي ازن جهت تصفيه خانه هاي شهري براي نخستين بار در ايران ساخته و روانه بازار مصرف شده است.
وي ادامه داد: پيش از اين، دستگاه فوق صنعتي ازن در كشورهاي آلمان و سويس توليد و روانه بازر ايران مي شد اما با توجه بالا بودن قيمت تمام شده و مشکلات خدمات پس از فروش براي شركت هاي وارد كننده و مصرف كننده، جوانان ايراني با استفاده از دانش خود اين دستگاه را در داخل توليد کردند که به این ترتیب، از واردات این دستگاه با هزينه هاي بالا بي نياز شديم.
وي يادآور شد: از جمله ویژگی های اين دستگاه مي توان به ميكرو پروسسور داخلي با قابليت كنترل توسط سنسور، هزينه نگهداري كم و با قطعه هایی با طول عمر بالا و استهلاك كم و سامانه خنك كننده همزمان آب و هوا اشاره كرد.
اين فعال بخش خصوصي با بيان اينكه امروز حجم بالای صادرات نشان از رشد و توسعه صنعتي كشور دارد، گفت: كشورهاي حاشيه خليج فارس، افغانستان و تركيه از جمله مشتريان دستگاه هاي ايراني به شمار مي آيند.
هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب که از هشتم دی ماه جاری فعالیت خود را با حضور 268 شرکت داخلی و خارجی در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز کرده است، پس از چهار روز امروز (دوشنبه) به کار خود پایان می دهد.

  • خبرنگار: لیلا جدیدی
  • منتشر کننده: fallah