بخش آب
1391/10/10 13:16:00
نخستين توليدكننده دستگاه های كلرزني در ايران خبر داد:
ساخت سامانه هاي الكتروليز نمك طعام جهت توليد آب شرب
طراحی این سامانه با توجه به سياست كنترل كيفي شركت های آب و فاضلاب جهت استفاده از سامانه هاي نوين و به روز در صنعت آب و فاضلاب در دستور شركت سالم آب قرار گرفت و پس از مدت زمان كوتاهي، اين شركت به طراحي و ساخت سامانه الكتروليز نمك طعام با واردات دانش از كشور هلند اقدام کرد.

مدیرعامل نخستین شرکت توليدكننده دستگاه هاي كلرزني از ساخت و عرضه سامانه الكتروليز نمك طعام جهت توليد آب شرب در ايران داد.
"محمدرضا فشاركي" روز یکشنبه (امروز) در جریان سومین روز هشتمین نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب، در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، افزود: پس از سال ها تلاش در زمينه توليد دستگاه هاي گندزدايي آب، امروز ايران به جمع كشورهای توليد كننده دستگاه سامانه الكتروليز نمك طعام پيوست.
وی اظهار داشت: پيش از اين، دانش توليد سامانه الكتروليز در انحصار كشورهاي روسيه، اكراين و هلند بوده است.
مدیرعامل شرکت سالم آب ادامه داد: طراحی این سامانه با توجه به سياست كنترل كيفي شركت های آب و فاضلاب جهت استفاده از سامانه هاي نوين و به روز در صنعت آب و فاضلاب در دستور شركت سالم آب قرار گرفت و پس از مدت زمان كوتاهي، اين شركت به طراحي و ساخت سامانه الكتروليز نمك طعام با واردات دانش از كشور هلند اقدام کرد.
به گفته اين فعال بخش خصوصي، در اين دوره از نمايشگاه دستگاه هاي توليد مولي اكسيدانت، بهسازي سامانه اسكرابر (خنثي ساز) گاز كلر و سامانه هوشمند تزريق آب ژاول توسط این شرکت به معرض نمايش درآمده است.
وي گفت: حضور قابل توجه در بازار كشورهاي حاشيه خليج فارس، آسياي ميانه و عراق از جمله اقدام های انجام گرفته در طول يك دهه گذشته بوده است و اميد مي رود در دهه جاري بتوانيم به بازار كشورهاي آمريكاي جنوبي و آفريقا راه پيدا كنيم.
وي تكيه بر توان و دانش جوانان ايراني را يك اصل غيرقابل انكار عنوان كرد و گفت: از ابتداي فعاليت در عرصه صنعت آب، اين شركت همواره اصل را بر استفاده هرچه بيشتر از جوانان ايراني  قرار داده و اميد است با توجه به اين مهم در طي سال هاي آينده، شاهد رشد بيشتر مجموعه توليدي باشيم.
هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب روزهای 8 تا 11 دی ماه جاری با حضور 268 شرکت داخلی و خارجی در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است.

  • خبرنگار: fallah
  • منتشر کننده: fallah