بخش آب
1391/10/10 10:00:00
مديرعامل يك شركت توليدي شيرآلات صنعتي:
عراق مشتري اصلي کالاهای توليدي صنعت آب ايران است
در طول دو سال اخير بخش عمده اي از کالاهای توليدي این صنعت به كشور عراق صادر شده و اميد است با توجه به سرمايه گذاري هاي صورت گرفته، ميزان صادرات افزايش يابد.

مديرعامل شركت مهاب آب ايرانيان با اشاره به حضور شركت هاي ايراني در عراق، گفت: كشور عراق مشتري اصلي کالاهای توليدي صنعت آب ايران در چند سال اخير بوده است .
"ذبيح الله بيكي بندر آبادي" روز یکشنبه (امروز) در جریان سومين روز هشتمین نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب، در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، افزود: در طول دو سال اخير بخش عمده اي از کالاهای توليدي این صنعت به كشور عراق صادر شده و اميد است با توجه به سرمايه گذاري هاي صورت گرفته، ميزان صادرات افزايش يابد.
وي به حضور شركت هاي بزرگ صنعتي در هشتمين نمايشگاه صنعت آب اشاره و خاطرنشان كرد: در اين دوره، با توجه به تحريم هاي اعمال شده از سوي غربي ها تصور نمي شد شركت هاي خارجي حضور يابند اما با توجه به فعاليت آنان، تصميم بر اين است که در زمينه گسترش همكاري هاي تجاري با آنان وارد مذاكره شويم.
به گفته اين فعال بخش خصوصي، همكاري با شركت هاي خارجي در انتقال دانش و فناوری هاي روز بسيار اثرگذار است و بايد براي ماندن در عرصه بين المللي با دانش روز همگام باشيم.
وي به عرضه کالاهای تولیدی شركت مهاب آب ایرانیان در اين دوره از نمايشگاه اشاره كرد و گفت: در هشتمين دوره نمايشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب، شير فلكه كشويي زبانه فلزي، شير كشويي زبانه لاستيكي، صافي چدني، شير يكطرفه دريچه اي چدني، شير ويفري و شير تخليه ديسكي (حوضچه) عرضه و به معرض نمايش گذاشته شده است.
هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب روزهای 8 تا 11 دی ماه جاری با حضور 268 شرکت داخلی و خارجی در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است.

  • خبرنگار: fallah
  • منتشر کننده: fallah