بخش آب
1391/10/09 16:03:00
توسط مجتمع تولیدی پویا صنعت صورت گرفت؛
ساخت دستگاه جوش پلی اتیلن گازی بدون نیاز به برق
دستگاه جوش پلی اتیلن گازی تنها محصول ساخته شده در جهان با ویژگی های یادشده است و نمونه داخلی و خارجی ندارد.

مدیرعامل مجتمع تولیدی پویا صنعت از ساخت دستگاه جوش پلی اتیلن گازی بدون نیاز به برق توسط این مجتمع خبر داد.
مهندس "اسماعیل عسگری" روز شنبه (امروز) در جریان دومین روز هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب، در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، اظهار داشت: دستگاه جوش پلی اتیلن گازی توسط مجتمع تولیدی پویا صنعت تولید شده و محصولی است که بدون نیاز به برق در سخت ترین شرایط آب و هوایی قابل استفاده است.
به گفته وی، دستگاه جوش پلی اتیلن گازی جهت جوش لوله و اتصال های پلی اتیلن به صورت دستی ویژه جوش سر به سر مورد استفاده قرار می گیرد.
وی افزود: این دستگاه همچنین دارای قابلیت جوش لوله های پلی اتیلن تا حداکثر سایزهای 400 - 315 - 250 - 200 میلیمتر با توانایی تعویض المنت، مقاوم در برابر ضربه با بدنه آلومینیومی روکش تفلون صنعتی با پوشش دولایه و دمایی قابل تنظیم از 50 تا 350 درجه سانتیگراد است.
وی تصریح کرد: دستگاه جوش پلی اتیلن گازی تنها محصول ساخته شده در جهان با ویژگی های یادشده است و نمونه داخلی و خارجی ندارد.
هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب روزهای 8 تا 11 دی ماه جاری با حضور 268 شرکت داخلی و خارجی در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است.

  • خبرنگار: fallah
  • منتشر کننده: fallah