بخش آب و فاضلاب
1391/08/23 15:39:00
معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت مهندسی آبفای کشور خبر داد:
تسهیلات 10 هزار میلیارد ریالی بانک توسعه اسلامی برای طرح های آب و فاضلاب کشور
ایران یکی از ارکان بانک توسعه اسلامی است و در سال های اخیر همکاری های مستمری داشته و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور توانسته است بیش از 10 هزار میلیارد ریال اعتبار برای اجرای پنج طرح حیاتی و مهم دریافت کند.

معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از اختصاص بیش از 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه اسلامی برای اجرای طرح های آب و فاضلاب در ایران خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، دکتر "حسین بنکداری" روز سه شنبه (امروز) در کارگاه آموزشی مشترک "آشنایی با نحوه عملکرد در اجرای پروژه های بانک توسعه اسلامی" در تهران، ضمن ارایه گزارشی از عملکرد صنعت آب و فاضلاب در ارتباط با جذب منابع مالی از بانک توسعه اسلامی، اظهار داشت: این صنعت بالاترین سطح همکاری را با بانک دارد و تسهیلات اختصاص داده شده را به طور مطلوب استفاده کرده است.
به گفته وی، ایران یکی از ارکان بانک توسعه اسلامی است و در سال های اخیر همکاری های مستمری داشته و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور توانسته است بیش از 10 هزار میلیارد ریال اعتبار برای اجرای پنج طرح حیاتی و مهم دریافت کند.
وی ابراز امیدواری کرد: با استفاده از منابع بانک توسعه اسلامی، بتوانیم با توان بالای متخصصان و مهندسان ایرانی برای ارتقای کیفیت اجرای پروژه ها گام های اساسی برداریم.
در این کارگاه، مدیر بخش منطقه ای بانک توسعه اسلامی مطالبی با عنوان "چرخه پروژه بانک توسعه اسلامی و روال تدارکات و طرح مباحث مرتبط با افزایش کارآیی و کارآمدی اجرای پروژه" ارایه کرد.
دکتر "ادریس دیا" برگزاری این کارگاه را گام موثری در بهبود وضعیت توسعه شبکه فاضلاب و ارتقای بهداشت عمومی در کلانشهرها دانست و گفت: این کارگاه، فرصتی برای بانک توسعه اسلامی است تا بتواند نسبت به تعهدهای خود در قبال توسعه فعالیت های ایران بررسی مجدد انجام دهد.


  • خبرنگار: لیلا کریمی
  • منتشر کننده: fallah