بخش آب و فاضلاب
1391/07/25 13:55:00
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران خبر داد:
بهره برداری از 10 هزار میلیارد ریال پروژه آب و فاضلاب تهران در آینده نزدیک
پروژ‌ه‌های آماده بهره‌برداری این شرکت شامل حدود 700 کیلومتر شبکه فاضلاب، تصفیه‌خانه‌ فاضلاب جنوب تهران، تصفیه ‌خانه‌های فاضلاب شهرهای قدس، کهریزک و لواسان، حدود 1500 کیلومتر شبکه آب و فاضلاب، پروژه الغدیر یک برای آبرسانی به پرند و همچنین پروژه حضرت قمر بنی‌هاشم (رینگ تهران) است.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهرن گفت: این شرکت هم اکنون بیش از 10 هزار میلیارد ریال پروژه آماده بهره برداری دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهندس "محمد پرورش" روز سه شنبه (امروز) در حاشیه آیین واگذاری خدمات حوزه امور مشترکان شرکت آب و فاضلاب استان تهران به دفاتر پیش‌خوان خدمات دولت، گفت: پروژ‌ه‌های آماده بهره‌برداری این شرکت شامل حدود 700 کیلومتر شبکه فاضلاب، تصفیه‌خانه‌ فاضلاب جنوب تهران، تصفیه ‌خانه‌های فاضلاب شهرهای قدس، کهریزک و لواسان، حدود 1500 کیلومتر شبکه آب و فاضلاب، پروژه الغدیر یک برای آبرسانی به پرند و همچنین پروژه حضرت قمر بنی‌هاشم (رینگ تهران) است.
وی همچنین با بیان اینکه کیفیت آب تهران یکنواخت، سالم و بهداشتی است، اظهار داشت: تا زمانی که پروژه ماملو به پایان برسد، یک سری از خطوط انتقال را اصلاح کرد‌ه‌ و آب سطحی را به مناطق جنوب تهران انتقال داد‌‌ه‌ایم که با این اقدام ها، کیفیت آب جنوب تهران یکنواخت شده ‌است.

  • خبرنگار: غزاله نایینیان
  • منتشر کننده: fallah