بخش آب و فاضلاب
1391/07/09 17:37:00
استاندار خوزستان:
استفاده از اوراق مشاركت طرح هاي فاضلاب براي خوزستان فرصت مغتنمي است
با فروش اوراق مشاركت در مرحله نخست، 900 ميليارد ریال جهت بازسازي شبكه فاضلاب شهر آبادان اختصاص يافت كه پس از طي مراحل انجام مناقصه، هم اكنون پيمانكاراني در نقاط مختلف شهر مشغول فعاليت هستند.

استاندار خوزستان استفاده از اوراق مشاركت طرح هاي فاضلاب را فرصتي مغتنم خواند و گفت: بايستي كه از این فرصت بهره كافي و درستي را ببريم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، "سيدجعفر حجازي" كه طبق برنامه نوبتی سفر به شهرهای استان خوزستان به شهرستان آبادان سفر کرده بود، با اشاره به وجود برخي عقب ماندگي ها در استان خوزستان، اظهار داشت: امسال اعتبار خوبي براي اين منظور پيش بيني شده است..
وي فرصت استفاده از اوراق مشاركت طرح هاي فاضلاب را براي استان بسيار مغتنم خواند و افزود : لازم است كه از اين فرصت بهره كافي و درست را ببريم.
حجازي در بحث عمران شهري آبادان، خاطرنشان کرد: با فروش اوراق مشاركت در مرحله نخست، 900 ميليارد ریال جهت بازسازي شبكه فاضلاب شهر آبادان اختصاص يافت كه پس از طي مراحل انجام مناقصه، هم اكنون پيمانكاراني در نقاط مختلف شهر مشغول فعاليت هستند.
استاندار خوزستان با بیان اینکه با اختصاص اعتبار مذکور معادل 90 سال اعتبار ظرف یک سال و نیم به استان داده شده است، ابراز امیدواری کرد: تا سال 92 و پایان دولت دهم کل فاضلاب منطقه و تصفیه خانه‌ها تمام شود و دیگر در اين شهر شاهد حفاري هاي فاضلاب نباشیم.

  • خبرنگار: آمنه مهربان
  • منتشر کننده: fallah