بخش آب
1391/07/05 15:55:00
قائم مقام وزير نيرو:
پياده سازي اصل 44 براي كشور، كليدي و مهم است
وزارت نيرو اصل مهم و كليدي قانون 44 را با جديت دنبال مي كند و تاكنون در اين عرصه پيشرو و فعال بوده و به نتايج قابل قبولي در اين خصوص دست يافته است كه موفقيت امروز شركت كنتورسازي ايران از آن جمله است و وزارت نيرو به آن افتخار مي كند.

قائم مقام وزیر نیرو، پیاده سازی اصل 44 قانون اساسی را اقدامی کلیدی و مهم برای کشور خواند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت نيرو (پاون)، دكتر "علي ذبيحي" روز چهارشنبه (امروز) در آيين جشن خودكفايي ملي در توليد و ساخت جديدترين نسل كنتورهاي هوشمند برق، گفت: وزارت نيرو اصل مهم و كليدي قانون 44 را با جديت دنبال مي كند و تاكنون در اين عرصه پيشرو و فعال بوده و به نتايج قابل قبولي در اين خصوص دست يافته است كه موفقيت امروز شركت كنتورسازي ايران از آن جمله است و وزارت نيرو به آن افتخار مي كند.
وي با اشاره به تاكيد مقام معظم رهبري بر لزوم اجراي اصل قانون 44، ادامه داد: با توجه به تحريم هاي بين المللي، نه تنها كشور با موانع و مشكلاتي رو به رو نشده است بلكه روز به روز شاهد موفقيت ها و تلاش هاي بيشتري از سوي متخصصان كشورمان بوده ايم.
وي گفت: خوشبختانه كشور ما به اصول و اعتقادهای خود بسيار پايبند است و تحت هيچ شرايطي دست از رشد و تعالي بر نمي دارد و با توجه به وجود اين تحريم ها در كشور، به ویژه در چند ماه اخير شاهد رشد بيشتري در صنعت برق كشور بوده ايم.
وي با اشاره به برگزاري جشن خودكفايي ملي در ساخت و توليد كنتورهاي هوشمند، گفت: دستيابي به چنين موفقيتي، افتخار براي تمام جامعه به خصوص صنعت برق كشور است و در اختيار داشتن این فناوری، چه از لحاظ كمي و چه در سطح كيفي و تنوع توليد در شركت كنتورسازي ايران كه مدت زمان زيادي نيست كه به بخش خصوصي واگذار شده است، بايد الگويي براي ديگر شركت ها باشد.
وي در پايان گفت: پياده سازي اصل 44 بايد در كشور با جديت دنبال شود و وزارت نيرو هم با تمام توان براي رسيدن به اهداف برنامه ريزي شده در اين خصوص تلاش مي كند.

  • خبرنگار: لیلا جدیدی
  • منتشر کننده: fallah