بخش آب و فاضلاب
1394/06/15 16:38:00
معاون برنامه‌ریزی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور:
امسال حجم بالایی از طرح‌های نیمه‌تمام آب روستایی اجرایی می‌شود
امسال در دولت برنامه‌های خوبی برای خدمت به روستاییان اجرایی شده است و در این راستا نیز در سال ۹۳ اعتبارات خوبی برای نخستین بار برای آب‌رسانی روستایی محقق شده است.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: در سال جاری حجم بالایی از طرح‌های نیمه‌تمام و نیمه کاره آب‌رسانی روستایی در کشور اجرایی می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهندس "علی اصغر قانع" در جمع مدیران و کارشناسان شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان در خرم‌آباد افزود: شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان در سال‌های گذشته تلاش‌ها فراوانی در راستای رفع محرومیت در روستاهای استان داشته که این مهم نشان‌دهنده عزم جدی مدیریت این شرکت در رفع مشکلات روستاییان است.
وی تصریح کرد: پوشش و آب‌رسانی به بیش از ۴۰ درصد از جمعیت لرستان توسط شرکت آبفار نشان‌دهنده تلاش‌ها و کوشش همه پرسنل این شرکت در راستای خدمات‌رسانی است.
قانع در ادامه با اشاره به عزم جدی دولت برای خدمات‌رسانی به روستاییان نیز گفت: امسال در دولت برنامه‌های خوبی برای خدمت به روستاییان اجرایی شده است و در این راستا نیز در سال ۹۳ اعتبارات خوبی برای نخستین بار برای آب‌رسانی روستایی محقق شده است.
وی اضافه کرد: با پیگیری‌های انجام شده در سال جاری نیز اعتباری بالغ بر دو هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده که با تحقق این اعتبار حجم بالایی از طرح‌های نیمه تمام و نیمه کاره در راستای آب‌رسانی روستایی را محقق می‌کند.
قانع نیاز واقعی طرح‌های آب و فاضلاب روستایی کشور را برای اجرای طرح‌های آب‌رسانی بیش از ۱۱ هزار میلیارد تومان عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد تا با حمایت‌های دولت و تلاش‌های مدیران در رده‌های مختلف زمینه خدمات‌رسانی به مردم در روستاها فراهم شود.

  • خبرنگار:
  • منتشر کننده: