بخش هدفمندي يارانه ها
1394/06/11 14:24:00
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان خبر داد:
عبور از کم‌آبی تابستان بدون قطع آب در استان گلستان
با وجود کمبود 875 لیتر در ثانیه آب شرب برای تامین آب شهرهای استان، کم آبی تابستان تا امروز بدون قطع آب کنترل شده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان گفت: با وجود کمبود 875 لیتر در ثانیه آب شرب برای تامین آب شهرهای استان، کم آبی تابستان تا امروز بدون قطع آب کنترل شده است.
"محمدهادی رحمتی" با اشاره به فعالیت‌های انجام شده برای ارائه خدمات آب‌رسانی به شهروندان افزود: مشرکین می‌بایست درست مصرف کردن را سرلوحه کار خود قرار داده و با توجه به شرایط استثنایی استان گلستان و بخصوص شهر گرگان، بیش از پیش مصرف آب شرب را مدیریت کنند.
وی با اشاره به عملیات بازسازی چاه‌های استان خاطر نشان کرد در این مدت عملیات مهندسی مجدد منصوبات، اسیدشویی، برس‌زنی، بک واش و دو جداره سازی منابع تامین آب انجام شده است.
مدیرعامل شرکت آبفای گلستان با بیان این مطلب که خشکسالی تا چند سال آینده گریبان گیر استان خواهد بود، افزود: بعد از تابستان بایستی از هم‌اکنون به فکر عید و تابستان سال آینده باشیم.
رحمتی خاطرنشان کرد: با توجه به پیگیری‌هایی که در زمینه مدیریت بحران در سال گذشته صورت گرفت منجر به این شد که ما کمترین مشکل را در عید و تابستان سال جاری داشته باشیم.
وی افزود: اخیراً با تلاش و پیگیری های مستمر توانستیم علاوه بر اینکه کاهش تبعات خشکسالی موفق عمل کنیم و در زمینه‌های گوناگون از جمله اجرای ماده واحده تبصره 3، جذب فاینانس، مشارکت بخش خصوصی در اجرای پروژه‌ها و نهادینه کردن مصرف بهینه آب در جامعه موفق عمل کرده است.
  • خبرنگار: قاسم خليلي نژاد
  • منتشر کننده: