بخش هدفمندي يارانه ها
1394/06/10 15:05:00
با اعتبار 151 میلیارد ریال؛
11 طرح آب‌ و فاضلاب در شهرهای خراسان رضوی افتتاح شد
برای این تعداد طرح و پروژه اجرا شده در شهرهای نیشابور، چکنه، گناباد، باخرز، نقاب، سلطان‌آباد، سرخس و گلبهار 151 میلیارد ریال هزینه شده است.
مدیر عامل آبفای خراسان رضوی اعلام کرد: هم‌زمان با هفته دولت 11 طرح و پروژه آب‌رسانی، اداری و خدمات مشترکین در شهرهای این استان به بهره‌برداری رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "حسین اسماعیلیان" با اعلام این خبر افزود: برای این تعداد طرح و پروژه اجرا شده در شهرهای نیشابور، چکنه، گناباد، باخرز، نقاب، سلطان‌آباد، سرخس و گلبهار 151 میلیارد ریال هزینه شده است.
به گفته وی طرح آبرسانی به باخرز، 3 پروژه اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب شرب در شهرهای نقاب، سلطان آباد، سرخس و گلبهار و خط انتقال چاه شماره 4 گچی گناباد همزمان با هفته دولت مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
وی افزود: در اجرای پروژه‌های آب‌رسانی به شهرهای یاد شده به جز نیشابور جمعا 22 هزار و 210 متر لوله‌گذاری، 44 حوضچه شیرآلات، سه حوضچه بتنی خط انتقال، سه حوضچه بتنی آجری و 60 متر دیوار ساحلی خط انتقال احداث و 175 فقره انشعاب نیز نوسازی شده است.
اسماعیلیان از حفر و تجهیز 3 حلقه چاه، اجرای 7 کیلومتر خطوط شبکه جمع آوری فاضلاب، اصلاح و توسعه 12 کیلومتر شبکه توزیع آب و اجرای خطوط شبکه جمع اوری فاضلاب در شهر نیشابور و اجداث ساختمان اداری آبفای شهر چکنه خبر داد.

وی با بیان اینکه بارگذاری طرح جامع خدمات مشترکین به صورت تعاملی و تراکنشی در شهر گلبهار آغاز شد؛ گفت: این طرح که قادر است خدمات شرکت آب و فاضلاب را به صورت صددرصد غیر حضوری ارائه کند تا پایان سال 94 در تمامی شهرهای استان راه‌اندازی خواهد شد.
  • خبرنگار: علیرضا صنعت‌نگار
  • منتشر کننده: