بخش هدفمندي يارانه ها
1394/06/11 12:37:00
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان فارس خبر داد:
بهره‌برداری از 13 طرح آب‌رسانی در 12 شهر استان فارس
حاصل تلاش‌های شرکت آبفای استان فارس شامل حفر و تجهیز 7 حلقه چاه آب شرب، اجرای 6 کیلومتر خط انتقال و شبکه توزیع، اجرای 26 کیلومتر اصلاح خط انتقال و شبکه توزیع و احداث 4 باب مخزن ذخیره آب شرب با ظرفیت مجموع 9 هزار متر مکعب است که با بهره‌برداری از این پروژه‌ها جمعیتی بالغ بر 28 هزار خانوار در 12 شهر استان از مزایای آب‌رسانی آن بهره‌مند شدند.
هم‌زمان با پایان ایام هفته دولت، مدیرعامل شرکت آبفای استان فارس از افتتاح و گشایش 13 طرح و پروژه آب‌رسانی در 12 شهر استان خبر داد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "محمدعلی قلندری" با اشاره به این موضوع که همه ساله در هفته دولت دستگاه‌های مختلف اجرایی با افتتاح پروژه‌هایی این ایام را گرامی می‌دارند، اظهار داشت: با بهره‌برداری از این پروژه‌ها شاهد وضعیت مطلوب‌تر آب‌رسانی در شهر‌های استان باشیم.
وی با بیان این مطلب که پروژه‌های مذکور با صرف اعتباری بالغ بر 75 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیدند، تصریح کرد: حاصل تلاش‌های خادمان مردم در شرکت آبفای استان فارس شامل حفر و تجهیز 7 حلقه چاه آب شرب، اجرای 6 کیلومتر خط انتقال و شبکه توزیع، اجرای 26 کیلومتر اصلاح خط انتقال و شبکه توزیع و احداث 4 باب مخزن ذخیره آب شرب با ظرفیت مجموع 9 هزار متر مکعب است که با بهره‌برداری از این پروژه‌ها جمعیتی بالغ بر 28 هزار خانوار در 12 شهر استان از مزایای آب‌رسانی آن بهره‌مند شدند.
مدیرعامل شرکت آبفای استان فارس در ادامه با اشاره به این موضوع که خدمتگزاران مردم در شرکت آب و فاضلاب استان فارس برای تامین آب شرب سالم و بهداشتی برای استفاده مردم از هیچ تلاش و کوششی مضایقه نخواهند کرد، تاکید کرد: ما برآنیم تا شهروندان استان با کمترین مشکل در خدمات آب‌رسانی مواجه باشند.
قلندری در همین خصوص ادامه داد: از هم استانی‌های فهیم انتظار داریم تا با صرفه‌جویی در مصرف آب و استفاده بهینه از این نعمت الهی ما را در استمرار بخشیدن به خدمات مطلوب آبرسانی یاری رسانند.
وی افزود: بدیهی است که مردم قدر شناس با صرفه‌جویی در مصرف آب و اشاعه این فرهنگ حسنه در جامعه، علاوه بر اینکه در حفظ منابع آب شرب برای نسل‌های آینده نقش اساسی و سازنده‌ای ایفا می‌کنند، خادمان خود در شرکت آبفای استان فارس را نیز در جهت ادامه خدمت‌رسانی مطلوب یاری می‌رسانند.
  • خبرنگار: کاوه ایروانی‌کشکولی
  • منتشر کننده: