بخش هدفمندي يارانه ها
1394/06/10 12:09:00
هم‌زمان با هفته دولت:
5 پروژه برق‌رسانی در استان چهارمحال و بختیاری افتتاح شد
هم‌زمان با هفته دولت 5 طرح برق رسانی با هدف تأمین برق مشترکین، پایداری و تقویت شبکه، بهینه‌سازی و اصلاح شبکه‌های برق در استان افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت که آغاز عملیات اجرای این پروژه‌ها از ابتدای سال 94 بود.
5 طرح برق‌رسانی استان چهارمحال و بختیاری با اعتباری بالغ بر 32 میلیارد و 250 میلیون ریال به مناسبت هفته دولت و با حضور استاندار و شماری از مقام‌ها استانی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در این مراسم "قاسم سلیمانی"، استاندار چهارمحال و بختیاری با قدردانی از خدمات شرکت توزیع نیروی برق استان گفت: انرژی برق زیرساختی است که درپیشرفت و توسعه کشور و استان نقش بسزایی دارد.
همچنین مهندس "روزبه هاشمی"، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری گفت: هم‌زمان با هفته دولت 5 طرح برق رسانی با هدف تأمین برق مشترکین، پایداری و تقویت شبکه، بهینه‌سازی و اصلاح شبکه‌های برق در استان افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت که آغاز عملیات اجرای این پروژه‌ها از ابتدای سال 94 بود.
وی بازسازی شبکه‌ها و جابجایی پایه‌های تیربرق در معابر 51 روستا در سطح استان، تبدیل سیم به کابل شبکه برق روستاهای امامزاده حسن، ده کهنه، کرف و گوشه، اصلاح و بهینه سازی شبکه برق روستای قرح در لردگان، برق رسانی به شهرک لندی (مرحله دوم) و برق رسانی به فاز دوم شهرک کاظمیه در شهرستان اردل را پنج طرح شرکت برق در استان دانست که به بهره برداری رسید.
هاشمی براولویت شرکت توزیع برق استان برای تقویت و ظرفیت سازی هرچه بیشتر در زیرساخت برق استان جهت آماده سازی بستر مناسب به منظور سرمایه گذاری هرچه بیشتر در بخش صنایع استان تاکید کرد و گفت: یکی از زیربناهای مهم توسعه اقتصادی مناطق، مهیا بودن زیرساخت برق است که ما با برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت و با جدیت پیگیر رسیدن به اهداف مذکور هستیم.
  • خبرنگار: ناهید قائدی
  • منتشر کننده: