بخش هدفمندي يارانه ها
1394/06/10 11:48:00
هم‌زمان با هفته دولت آغاز شد؛
آب‌رسانی به 13 روستا در رودبار استان کرمان
هم‌زمان با هفته دولت آب‌رسانی به 13 روستا در قالب سه مجتمع بزرگ آب‌رسانی در این شهرستان محروم به بهره‌برداری رسید.
مدیر امور آبفار رودبار گفت: هم‌زمان با هفته دولت آب‌رسانی به 13 روستا در قالب سه مجتمع بزرگ آب‌رسانی در این شهرستان محروم به بهره‌برداری رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "محمد فیروزی" با بیان اینکه با این طرح‌ها جمعیت زیادی از خانواده‌های روستایی از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار شدند، افزود: با انجام این طرح‌ها 1900 خانوار از نعمت آب شرب لوله‌کشی برخوردار شدند.
وی اظهار کرد: در پروژه آب‌رسانی به مجتمع کولکان و چاه علی که آب‌رسانی به روستاهای جمولی سردی در برنامه بود با اعتبار 6 میلیارد ریال و انجام 15.5 کیلومتر خط انتقال و شبکه داخلی برای 400 خانوار آب لوله‌کشی در دسترس قرار گرفت.
فیروزی تصریح کرد: در پروژه آب‌رسانی به مجتمع پیروزآباد که شامل آب‌رسانی به دو روستای ابوذریه وپیروز آباد می شود با هزینه 4 میلیارد ریالی اجرای خط انتقال و حفر تجهيز و برقي کردن يك حلقه چاه بیش از 700 خانوار از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره‌مند شدند.
مدیر امور آبفار روبار جنوب تاکید کرد: مجتمع بزرگ عباس‌آباد (میری مسکره) نیز با 9 روستای زیرمجموعه خود از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار شد.
وی با اشاره به اینکه اعتبار کار انجام شده در این پروژه بیش از 15 میلیارد ریال بود، خاطرنشان کرد: با اجرای 43 کیلومتر خط انتقال و شبکه داخلی و حفر تجهيز و برقي کردن يك حلقه چاه، بیش از 800 خانوار در این روستاها از این پس آب آشامیدنی سالم خواهند داشت.


  • خبرنگار: محمدرضا مظهري صفات
  • منتشر کننده: