بخش عمومي
1393/12/25 11:21:00
سفیر کویت در بازدید از سدهای کارون 3 و 4:
آماده همکاری با ایران در پروژه‌های برق‌آبی هستیم
امروز با پروژه‌های بزرگی که دیدیم، مطمئن هستم دولت جمهوری اسلامی ایران قصد دارد به توسعه پایدار برسد.
سفیر کویت در تهران گفت: پیشرفت جمهوری اسلامی ایران در ساخت نیروگاه‌های برق‌آبی قابل تحسین است.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "مجدی احمدالظفیری" در جریان بازدید از سدهای کارون 3 و 4، اظهار داشت: بخش سدسازی یکی از بخش هایی است که توسعه پایدار در هر کشور را می‌تواند فراهم کند.
وی که به همراه شماری دیگر از سفیران کشورهای خارجی مقیم تهران در این بازدید حضور یافته بود، افزود: اطمینان می‌دهم که من و همه کسانی که در اینجا حاضر هستیم، علاقه بسیار زیادی برای استفاده از قابلیت‌های جمهوری اسلامی ایران در همه زمینه‌ها داریم؛ همچنین علاقه بسیار زیادی برای برقراری ارتباط در اجرای پروژه‌های برق‌آبی داریم چراکه خود این پروژه‌های برق‌آبی می‌توانند به‌عنوان عوامل اصلی در برقراری ارتباط با کشورهای همسایه و خارجی مطرح باشند.
سفیر کویت در تهران تصریح کرد: امروز با پروژه‌های بزرگی که دیدیم، مطمئن هستم دولت جمهوری اسلامی ایران قصد دارد به توسعه پایدار برسد. داشتن همکاری، مشارکت و مشاوره با شرکت‌های خارجی به‌ویژه همکاری‌های اقتصادی می‌تواند دروازه‌ای برای برقراری ارتباط با سایر کشورها در سطح بین‌الملل باشد.
احمدالظفیری در پایان ضمن تشکر از اجرای این برنامه بازدید، گفت: با مشاهده پروژه‌های بزرگ کارون 3 و 4، آمادگی خود را برای همکاری با دولت ایران و همچنین وزارت نیرو در همه زمینه‌ها اعلام می‌کنیم.
  • خبرنگار: غلامحسين مقيمي
  • منتشر کننده: fallah