بخش انرژي
1393/06/05 11:51:00
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی تلفیقی و راهبردی وزارت نیرو خبر داد:
تمرکز بر برنامه‌های کلان در دهمین همایش بین‌المللی انرژی
این همایش امروز با یک بیانیه جمع‌بندی و این بیانیه به‌منظور استفاده از دستاوردهای آن برای اجرا به مسئولان مربوطه ارسال می‌شود.
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی تلفیقی و راهبردی وزارت نیرو گفت: دهمین همایش بین‌المللی انرژی بیشتر بر بحث‌های برنامه‌ریزی و کلان انرژی متمرکز است.
مهندس "محسن بختیار" در حاشیه دهمین همایش بین‌المللی انرژی در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، اظهار داشت: همایش بین‌المللی انرژی به‌صورت دوسالانه برگزار می‌شود که دهمین دوره آن بیشتر بر بحث‌های برنامه‌ریزی و کلان انرژی متمرکز بوده و از اعتبار خوبی برخوردار بوده است.
وی افزود: در این همایش مسئولان مختلف کشور دیدگاه‌های خود را در زمینه انرژی ارایه می‌کنند و طیف وسیعی از سخنرانان خارجی نیز در این همایش وجود دارند.
وی ادامه داد: این همایش امروز با یک بیانیه جمع‌بندی و این بیانیه به‌منظور استفاده از دستاوردهای آن برای اجرا به مسئولان مربوطه ارسال می‌شود.
وی با بیان اینکه کمیته ملی انرژی جمهوری اسلامی ایران در قالب یک NGO در سازوکار شورای جهانی انرژی فعالیت می‌کند، گفت: این کمیته توصیه‌های مشورتی خوبی ارسال می‌کند که در بخش انرژی کشور بسیار مثبت واقع شده است.
وی استفاده گسترده از صاحب‌نظران بین‌المللی را یکی از ویژگی‌های بارز دهمین همایش بین‌المللی انرژی عنوان کرد و گفت: در این همایش با برگزاری میزگردهای متعدد موضوع‌ها و چالش‌های بخش انرژی بررسی شده است.
  • خبرنگار: امیر منصوری
  • منتشر کننده: fallah