بخش آب و فاضلاب
1391/06/04 15:41:00
سرپرست شرکت آب ‎و فاضلاب شهری گلستان خبر داد:
آغاز بهره برداری از 7 پروژه آب ‎و فاضلاب شهری گلستان در هفته دولت
حجم سرمایه گذاری صورت گرفته برای اجرای این پروژه ها 56 میلیارد ریال بوده است.

سرپرست شرکت آب ‎و فاضلاب شهری استان گلستان گفت: بهره برداری از هفت پروژه آب ‎و فاضلاب شهری این شرکت در هفته دولت (2 تا 8 شهریورماه) آغاز می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، "سیدمنصور هاشمی" حجم سرمایه گذاری صورت گرفته برای اجرای این پروژه ها را 56 میلیارد ریال اعلام کرد.
وی اظهار داشت: حفر و تجهیز چاه سرچشمه و احداث خط انتقال در شهرستان گالیکش با اعتبار هشت میلیارد ریال در این هفته به بهره‎برداری می‎رسد.
وی بهره‎برداری از ساختمان اداری آبفای نوده خاندوز با افزون بر یک میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار را از دیگر پروژه‎های هفته دولت برشمرد و افزود: از دیگر پروژه هایی که در این هفته به بهره برداری خواهد رسید، اصلاح و توسعه شبکه‎های آبرسانی در استان است که اقدام های موثری در این راستا در تمام شهرهای استان محقق شده است.
هاشمی حفر و تجهیز دو حلقه چاه با خط انتقال در شهرستان مینودشت با اعتبار 10 میلیارد ریال، حفر و تجهیز یک حلقه چاه مسکن مهر با اعتبار پنج میلیارد ریال و ایجاد و توسعه زیرساخت مسکن مهر با اعتبار 20 میلیارد ریال را از دیگر پروژه‎های قابل بهره‎برداری شرکت آب‎ و فاضلاب شهری گلستان در هفته دولت برشمرد.

  • خبرنگار: قاسم خليلي نژاد
  • منتشر کننده: fallah