بخش آب
1397/05/16 15:27:00
وزیر نیرو در مراسم روز خبرنگار تاکید کرد:
یکی از الزامات موفقیت ارتباط بیشتر با مشترکان است
وزیر نیرو با تاکید بر اینکه وزارت نیرو در حال تبدیل به وزارتخانه‌ای ناطق است، گفت: ما امروزه وارد دوران مدیریت توامان عرضه و تقاضا شده‌ایم که یکی از الزامات اصلی موفقیت این دوران ارتباط بیشتر با مشترکان و مخاطبان خدمات است.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، رضا اردکانیان در مراسم گرامی‌داشت روز خبرنگار با تبریک روز خبرنگار به تمامی تلاشگران عرصه آگاهی بخشی، عنوان کرد: تمام تلاش ما در وزارت نیرو به عنوان وزارتخانه‌ای که با آحاد مردم در تماس مستقیم است، یافتن راه‌های ارتباطی موثر و متقابل است و رسانه‌ها اصلی‌ترین پل ارتباطی بین وزارت نیرو و مصرف کنندگان هستند.
وزیر نیرو با تاکید بر اینکه همگی ما گرفتار نوعی از بدمصرفی هستیم، گفت: فصل مشترک این بدمصرفی در استفاده نادرست از وقت و زمان در میان تمامی بخش‌های کشور است و استفاده مناسبی از این منبع تجدیدناپذیر نداریم.
وی بر لزوم استفاده صحیح از منابع انسانی تاکید کرد و گفت: کشور ما تبدیل به جامعه‌ای شده که بهترین نیروهای خود را شناسایی و از آن‌ها استفاده می‎‌‌کند ولی سوال اینجاست که زمان در اختیار این نیروها چگونه مصرف می‌شود.
وزیر نیرو رسانه‌ها در تسهیل رفتار دستگاه‌ها نقش مهمی را ایفا می‌کنند، خاطرنشان کرد: اگر تربیت صحیح در خصوص مصرف منابع در اختیار نداشته باشیم مطمئنا تولیدات و دستاوردهای جدید ما دچار بدمصرفی خواهد شد و راندمان بهره‌وری کافی را به همراه نخواهد داشت.
اردکانیان در پایان گفت: وزارت نیرو در تلاش است تا با توجه به دوران فعلی کشور و شرایط و سیاست‌های دولت، اسناد بالادستی و برنامه‌های توسعه چشم‌انداز به سمتی حرکت کند که با برون سپاری وظایف و واگذاری‌های انجام داده، نقش خود را در یک ساختار چابک نظارت کننده و تسهیل کننده خلاصه کند و در جایگاه یک سازمان حمایت کننده از مصرف کنندگان قرار بگیرد.

  • خبرنگار: رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر