بخش عمومي
1398/08/26 15:49:35
همزمان با بیست‌وهفتمین دوره هفته کتاب صورت گرفت؛
تقدیر از فعالان کتاب و کتاب‌خوانی در وزارت نیرو/ معاون وزیر نیرو: لزوم بازنگری در پرداختن به کتاب و کتاب‌خوانی
همزمان با بیست‌وهفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از نویسندگان، مترجمان، کتاب‌داران، مروجان و کتابخوانان برتر صنعت آب و برق تقدیر شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌‎رسانی وزارت نیرو (پاون)، محمدصالح اولیا، معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو در مراسم گرامی‌داشت هفته کتاب که در محل مرکز اطلاعات علمی، اسناد و کتابخانه این وزارتخانه برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به اهمیت موضوع کتاب و مطالعه در ترویج ایده‌پردازی و نوآوری در کشور، گفت: طبیعتا در مجموعه وزارت نیرو و صنعت آب و برق نیز به عنوان یکی از سازمان‌های دانش‌بنیان این مسئله اهمیتی دو چندانی پیدا می‌کند.
اولیا به موضوع اکوسیستم نوآوری اشاره کرد و افزود: افرادی که درصدد فعالیت در اکوسیستم نوآوری وزارت نیرو و طرح ایده خود هستند، بایستی دارای ویژگی‌های برتر به لحاظ داشتن ایده، مطالعه و آشنایی به دانش بشری باشند.
معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو تاکید کرد: امیدوارم این مراسم فرصتی باشد تا یک بازنگری در پرداختن به کتاب، مطالعه و اصولا استفاده از علم و دانش بشری داشته باشیم.
گفتنی است: در این مراسم با حضور معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو ضمن رونمایی از نسخه جدید نرم‌افزار کتابخانه این وزارتخانه، از مولفان، مترجمان و کتاب‌داران صنعت آب و برق و همچنین کتابخوانان فعال حوزه ستادی تقدیر به عمل آمد.


  • خبرنگار: رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر