بخش عمومي
1398/08/28 11:36:00
حضور وزیر نیرو در صحن علنی مجلس؛
نماینده مرودشت از پاسخ اردکانیان درباره استفاده از منابع پساب در بخش صنعت قانع شد
نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی از پاسخ وزیر نیرو به سوال وی مبنی بر اینکه علت عدم تصفیه فاضلاب و استفاده از منابع پساب در صنعت قانع شد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون) به نقل از خانه ملت، محمدمهدی برومندی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 28 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی سوال خود از وزیر نیرو، از پاسخ های وی قانع شد.
علی ابراهیمی سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در تشریح سوال برومندی گفت: در جلسه کمیسیون چهار محور شامل مقابله با بحران خشکسالی و بحران آب در کشور، باروری ابرها در کشور، تصفیه فاضلاب، استفاده از منابع پساب در صنعت و تخصیص آب خام سدها را به صنعت و انتقال آب دریای عمان به استان‌های کویری طرح سوال شد.
وی افزود: در اجرای ماده (207) آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، سوال فوق در جلسه رسمی مورخ 21 فروردین 97 کمیسیون با حضور اکثریت نمایندگان عضو کمیسیون، نماینده محترم سوال کننده و وزیر نیرو، مطرح و پس از استماع اظهارات طرفین و نظر به عدم اقناع نماینده سوال کننده از پاسخ های ارائه شده وزیر نیرو، کمیسیون قلمرو سوال را ملی تشخیص داده و مستند به بند 3 ماده 207 آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی گزارش سوال جهت اعلام وصول در اولین جلسه ارسال می‌شود.
گفتنی است سوال نماینده مرودشت امروز سه شنبه 28 آبان ماه با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو در صحن علنی مجلس مطرح و نماینده سوال کننده از پاسخ های وزیر نیرو قانع شد.

  • خبرنگار: حمید ثریانی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر