بخش عمومي
1398/07/24 10:12:31
برگزاری هفدهمین جلسه فصلی دبیران هیئت‌های ورزش صنعت آب و برق کشور
هفدهمین جلسه فصلی دبیران هیئت‌های ورزش صنعت آب و برق کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، "رضا انجم شعاع" معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس وزارت نیرو در این نشست که به میزبانی شرکت برق منطقه‌ای تهران و با حضور دبیران هیئت‌های ورزشی صنعت آب و برق برگزار شد، گفت: اصلاح نظامنامه ورزشي وزارت نيرو در سال جاري انجام شده و جهت امضا و ابلاغ برای وزیر نیرو ارسال شده است.
وی با اشاره به اینکه توسعه فرهنگ ورزش همگاني، یکي از اولويت‌های ورزش در بين همکاران است، بر استفاده مشترک همکاران از امکانات ورزشي موجود در شرکت‌هاي صنعت آب و برق و برگزاري مسابقات ورزشي در مناسبت‌هاي مختلف طي سال تاکید کرد.
معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس وزارت نیرو همچنین از امضای تفاهم‌نامه آموزشي دفاع شخصي ويژه نگهبانان حراست صنعت آب و برق بين معاونت حقوقي با مرکز حراست این وزارتخانه خبر داد.
در ادامه، "مالک حسين‌زاده"، دبيرشوراي مرکزي ورزش وزارت نيرو از شرکت‌های تابعه خواست تا در راستاي اجراي دستورالعمل تشکيل اکيپ‌هاي غواصي وزارت نيرو، افراد داراي مدارک غواصی را به دبيرخانه شوراي مرکزي ورزش معرفي کنند.
وی بر توجه ویژه به فعاليت‌هاي ورزشي در شهرستان‌ها تاکید کرد و افزود: نبايد تمامی فعاليت‌هاي ورزشي، ويژه ستاد شرکت‌ها باشد، بلکه می‌بایست به ورزش شهرستان‌ها نيز توجه ويژه شود.
دبيرشوراي مرکزي ورزش وزارت نيرو، درج اطلاعات ورزشکاران جهت حضور در مسابقات سراسري این وزارتخانه را در سامانه ورزش خواستار شد و بر برگزاری دوره‌هاي آموزشي ورزشي برای کارکنان و اجرای مسابقات و المپيادهاي ورزشي ويژه فرزندان همکار در شرکت‌هاي صنعت آب و برق تاکید کرد.
حسین‌زاده خاطرنشان کرد: به‌منظور کاهش هزينه‌ها در برگزاري مسابقات سراسري وزارت نيرو، مجتمع‌هاي آموزشي علمي – کاربردي صنعت آب و برق استان‌ها در اولویت قرار داده شوند.
 
  • خبرنگار: حمید ثریانی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: حمید ثریانی/ دبیر خبر