بخش مناسبت ها
1398/07/06 15:09:24
وزیر نیرو:
کشور نیازمند تاسی و پایبندی به اخلاق دوران دفاع مقدس است
وزیر نیرو با تاکید بر اینکه کشور ما بیش از هر زمانی نیازمند تاسی و پایبندی به اخلاق دوران دفاع مقدس است، گفت: اگر در شرایط سختی به سر می‌بریم و آسیب‌پذیری در ما وجود دارد، بدون تردید با پایبندی و تاسی به اخلاق خوب آن دوران می‌توانیم تاب آوری کشور، انقلاب و نظام را افزایش بدهیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، "رضا اردکانیان" ظهر امروز به مناسبت گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس با حضور در جمع نمازگزاران ستاد وزارت نیرو، گفت: امروز باید توجه بیشتری به عادات و اخلاق خوبی داشته باشیم که در زمان دفاع مقدس در کشور حکفرما بوده است.
وی افزود: مسائلی همچون مروت، جوانمردی، نوع‌دوستی، سخاوت، تلاش، فداکاری، از خودگذشتگی و مصرف صحیح از جمله مفاهیمی است که به برکت وجود دفاع مقدس، جایگزین عادات بد در جامعه شده بود.
وزیر نیرو ادامه داد: بنابراین روا نیست نسلی که خود شاهد و ناظر چنین دورانی بوده این عادات خوب را از دست بدهد. اگر در برخی عرصه‌ها عادات خوب یاد شده کم رنگ‌ شده بایستی در جهت پررنگ کردن آن تلاش کنیم تا ثمره دوران دفاع مقدس که با سرمایه‌گذاری سنگینی حاصل شده از دست ندهیم.
اردکانیان تاکید کرد: در شرایط فعلی که جنگ اقتصادی دشمن فرد فرد شهروندان ما را هدف قرار داده کشور ما نیازمند تاسی به اخلاق و عادات خوب دوران دفاع مقدس است. امید است بیش از پیش به عادات و فرهنگ دوران مقدس بازگشته و پایبند آن باشیم.
گفتنی است در پایان این مراسم با حضور وزیر نیرو از 10 نفر از فرزندان شهید شاغل در وزارت نیرو تقدیر به عمل آمد.
  • خبرنگار: رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: حمید ثریانی/ دبیر خبر