بخش آب
1398/06/20 14:22:00
وزیر نیرو عصر امروز راهی یزد می‌شود/ تشکیل جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان با حضور اردکانیان
وزیر نیرو عصر امروز به منظور افتتاح پروژه‌های صنعت آب و برق و شرکت در نهمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی یزد راهی این استان خواهد داشت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، مردادماه امسال "رضا اردکانیان" با ابلاغ معاون اول رئیس‌جمهور به عنوان جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان‌ یزد معرفی شد که نهمین جلسه این ستاد صبح فردا با حضور وزیر نیرو در محل استانداري برگزار می‌شود.
در این جلسه گزارشی از وضعیت اقتصادی و اهم فعالیت‌های اقتصاد مقاومتی در استان یزد ارائه شده و همچنین اهم نیازمندی‌های تحقق مصوبات و پروژه‌های اقتصاد مقاومتی که نیازمند پیگیری در سطح ملی هستند، بررسی خواهد شد. همچنین بررسی جایگاه و چالش‌های صنعت آب و برق در توسعه استان یزد از دیگر دستورکارهای نهمین نشست اقتصاد مقاومتی خواهد بود.

اردکانیان عصر امروز در بدو ورود به استان یزد جلسه‌ای با اعضای شورای اسلامی شهر یزد خواهد داشت و براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته صبح فردا نیز با حضور وزیر نیرو پروژه‌های شرکت توزیع و برق منطقه‌ای استان به همراه پنج سامانه نوین گندزدایی شهرهای (یزد، اردکان، هرات، ابرکوه و زارچ) به صورت همزمان به بهره‌برداری خواهند رسید.
براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته آغاز عملیات اجرایی مخزن 15 هزار مترمکعبی و افتتاح نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی آوا بخش دیگری از برنامه‌های سفر وزیر نیرو به استان یزد خواهد بود.
عصر پنجشنبه نیز با حضور وزیر نیرو مخازن 20 هزار مترمکعبی مهریز و 10 هزار مترمکعبی ابرکوه و همچنین پروژه‌های آبرسانی همزمان به 73 در سطح استان به بهره‌برداری خواهند رسید.


  • خبرنگار: رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: رسول صادقی/ دبیر خبر