بخش برق
1398/06/03 17:14:03
به‌مناسبت هفته دولت؛
خط و پست 63 كيلوولت ششده فسا به بهره‌برداري رسید
به مناسبت هفته دولت، پروژه برق‌رسانی احداث پست 63 کیلوولت ششده فسا 2 و احداث خط 66 کیلوولت آن، با حضور مقامات استاني و محلي افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، "عبدالعزیز کریمی" مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای فارس در این مراسم به تعداد و هزینه پروژه‌هاي برق‌رساني افتتاح شده توسط این شرکت در هفته دولت اشاره كرد و گفت: برق فارس به ميمنت هفته دولت 16 پروژه مهم برق‌رساني در سطح استان فارس را با صرف هزینه 78 میلیارد تومان احداث و مورد بهره‌برداري قرار داده است  .
وی در ادامه به هزينه انجام شده دو پروژه مزبور اشاره كرد و گفت: احداث پست 63 كيلوولت ششده فسا 2 و خط 66 کیلوولت مربوطه 22 میلیارد تومان هزینه در بر داشته است.
"عبدالرضا قاسم‌پور" معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس نیز گفت: در هفته دولت امسال شاهد افتتاح پروژه‌هاي مختلف در سطح استان فارس هستیم كه نتیجه تلاش کارکنان شرکت برق منطقه‌ای در احداث زیرساخت‌های برق است.
در ادامه مراسم سلیمان کرمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا، از مسئولان برق فارس به علت احداث پروژه‌های برق‌رسانی تشکر کرد و با اشاره به تاثیر احداث و گسترش این پروژه‌ها، خواستار توسعه زیرساخت‌ها در این منطقه شد.
  • خبرنگار: عليرضا شعله
  • منتشر کننده: حمید ثریانی/ دبیر خبر