بخش آب و فاضلاب
1398/05/27 08:50:14
همزمان با هفته دولت؛
15 پروژه آبرسانی روستایی در استان همدان افتتاح می‌شود
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان از کلنگ‌زنی و بهره‌برداری از 15 پروژه آبرسانی همزمان با هفته دولت خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، "سیدمصطفی هاشمی" با اشاره به پروژه‌های قابل کلنگ‌زنی و آماده بهره‌برداری آب و فاضلاب روستایی در هفته دولت اظهار کرد: در راستای خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به مشترکان روستایی و به منظور بهره‌مندی مردم روستا از آب شرب سالم همزمان با هفته دولت 15 پروژه عمرانی آماده کلنگ‌زنی و افتتاح است.
وی با بیان اینکه آبرسانی به روستاهای استان در اولویت امور تعریف شده برای شرکت آب و فاضلاب روستایی است، گفت: به همین منظور امسال همزمان با هفته دولت 14 پروژه آبرسانی در چهار شهرستان همدان، ملایر، کبودراهنگ و رزن به بهره‌برداری می‌رسد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان از کلنگ‌زنی یک پروژه آبرسانی در شهرستان ملایر خبر داد و افزود: بر همین اساس پروژه آبرسانی به روستاهای حسین‌آباد شاملو و علی‌آباد دمق با صرف 45 میلیارد ریال کلنگ‌زنی خواهد شد.
هاشمی افزود: در بخش پروژه‌های قابل افتتاح یک پروژه در شهرستان همدان با صرف 7 میلیارد ریال، دو پروژه در شهرستان ملایر با صرف 10 میلیارد ریال، هشت پروژه در کبودراهنگ با صرف 65 میلیارد ریال و سه پروژه عمرانی، خدماتی با صرف 23 میلیارد ریال در شهرستان رزن آماده بهره‌برداری است.
  • خبرنگار: سحر قاسمی
  • منتشر کننده: حمید ثریانی/ دبیر خبر