بخش مناسبت ها
1398/04/26 11:51:15
امضای تفاهمنامه همکاری بین وزارت نيرو و ستاد اقامه نماز کشور
وزارت نيرو و ستاد اقامه نماز کشور به منظور ترويج و توسعه فرهنگ اقامه نماز، اعتلا و اثربخشي هرچه بيشتر نماز در الگوي سبك زندگي کارکنان این وزارتخانه، تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، در این تفاهمنامه که به امضای "رضا اردکانیان" وزیر نیرو، "محسن قرائتی" رئیس ستاد اقامه نماز کشور و "محمدحسین رضایی" نماینده رئیس جمهور در امر نماز رسیده است، بر ترويج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در صنعت آب و برق كشور در راستاي تحقق منويات مقام معظم رهبري تاکید شده است.
در این تفاهمنامه که به تمامی شركت‌هاي صنعت آب و برق كشور نیز ابلاغ شده، مواردی همچون بهره‌گيري از ظرفيت دستگاه در راستاي تحقق منويات مقام معظم رهبري به اجلاس 27 نماز به‌منظور رونق بخشي به اقامه نماز مدارس، تجليل و تقدير از فعالان و خادمان اقامه نماز، آموزش و توانمندسازي كاركنان و مخاطبان و مشاركت داوطلبانه كاركنان دستگاه در امر مسجدسازي مورد تاکید قرار گرفته است.
بنا بر این گزارش، اجرای برنامه‌هاي متنوع فرهنگي با موضوع نماز ویژه كاركنان و خانواده‌ها، توليد مستند تلويزيوني از برنامه‌ها و فعاليت‌هاي اقامه نماز دستگاه، اجرای مسابقه كتابخواني و برگزاري پانزدهمين جشنواره ملي قرآن و نماز فرزندان كاركنان از دیگر موارد قید شده در این تفاهمنامه است.

  • خبرنگار: حمید ثریانی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: رسول صادقی/ دبیر خبر