بخش آب
1398/03/21 14:42:00
در راستای رونق تولید ملی و ایجاد اشتغال پایدار صورت گرفت؛
تخصیص 282 متر مکعب آب به واحدهای صنعتی و خدماتی در اسلامشهر
مدیر امور منابع آب اسلامشهر از تامین آب مورد نیاز صنایع مجاز اسلامشهر خبر داد و گفت: در سال گذشته حدود 282 متر مکعب آب به این واحدها تخصیص یافته است.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "محمدرضا گیتی‌پژوه" با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: آب مورد نیاز واحدهای صنعت و خدمات به‌رغم تمامی محدودیت‌های منابع آبی منطقه در راستای توجه به سیاست‌های توسعه اقتصادی، رونق تولید ملی و تسهیل ایجاد اشتغال پایدار تامین می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم آب گلوگاه صنعت و خدمات در منطقه باشد، تصریح کرد: در همین راستا طی سال گذشته 9 مورد تخصیص برای واحدهای صنعت و خدمات جهت ایجاد رونق تولید و کمک به اشتغال‌زایی در شهرستان به میزان 282 متر مکعب اعطا شده است.
مدیر امور منابع آب اسلامشهر با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون 56 متر مکعب آب به واحدهای صنعتی و خدماتی تخصیص یافته است، گفت: علاوه بر آن نیز 10 مورد دیگر به ظرفیت 166 متر مکعب در کمیته تخصیص در حال پیگیری است تا پس از طی مراحل قانونی به متقاضیان ابلاغ شود.
گیتی‌پژوه ادامه داد: در حال‌حاضر و در راستای پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی و کمک به توسعه واحدهای خدماتی و صنعتی تعداد هشت مورد درخواست به امور منابع آب اسلامشهر ارسال شده که پرونده متقاضیان در حال بررسی و تکمیل است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: امور منابع آب اسلامشهر ضمن حفظ و حراست از منابع آب از هیچ کوششی در جهت تامین منابع آب مورد نیاز واحدهای صنعتی و خدماتی دریغ نمی‌کند و اجازه نخواهیم داد که این واحدها از حیث کمبود آب دچار چالش شوند.
  • خبرنگار: سپیده الهامی‌منش
  • منتشر کننده: حمید ثریانی/ دبیر خبر