بخش عمومي
1397/11/14 13:49:00
هم‌زمان با سومین روز دهه فجر؛
وزیر نیرو از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید کرد
وزیر نیرو هم‌زمان با سومین روز از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و همچنین نمایشگاه دستاوردهای چهل سال انقلاب اسلامی بازدید کرد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، رضا اردکانیان در حاشیه بازدید از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با تاکید بر اینکه کار بی‌نظیری در این مجموعه صورت گرفته است، گفت: این موزه تلفیقی از هنر، عشق و احساس تعهد و مسئولیت است؛ صحنه به صحنه این مجموعه با عشق و احساس تعهدی که دست‌اندرکاران، طراحان و راویان آن داشته‌اند آمیخته شده و اقدام بسیار ارزنده‌ای است.
وی ادامه داد: در آستانه پنجمین دهه از پیروزی انقلاب اسلامی به سهم خود وظیفه دارم تا بازدید از این موزه را نه تنها به جوانان بلکه به کسانی که سال‌های جنگ را هم تجربه کرده‌اند توصیه کنم.
اردکانیان تاکید کرد: بازدید از این مجموعه و بازسازی خاطرات به ویژه برای جوانان و نقل سینه به سینه آنچه که بر این سرزمین گذشته است مطمئنا انگیزه و انرژی فراوانی را برای پیشبرد برنامه‌های انقلاب ایجاد خواهد کرد.
 
بازدید وزیر نیرو از نمایشگاه دستاوردهای چهل سال انقلاب اسلامی
وزیر نیرو همچنین با حضور در نمایشگاه دستاوردهای چهل سال انقلاب اسلامی از نزدیک در جریان آخرین دستاوردهای کشور در عرصه‌های مختلف قرار گرفت.
شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران، شرکت آب و فاضلاب کشور، سازمان ساتبا، شرکت تولید نیروی برق حرارتی، گروه مپنا و سازمان انرژی اتمی ایران از جمله غرفه‌های بودند که وزیر نیرو در حاشیه حضور در نمایشگاه دستاوردهای چهل سال انقلاب اسلامی از آن‌ها بازدید به عمل آورد.
  • خبرنگار: رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر