بخش مناسبت ها
1397/07/09 11:08:45
با حضور مشاور وزیر ومسئول امور فرهنگی وزارت نیرو صورت گرفت؛
تجلیل از مسئولان فرهنگی صنعت آب و برق استان چهارمحال و بختیاری
با حضورمشاور وزیر ومسئول امور فرهنگی وزارت نیرو: تجلیل از مسئولین فرهنگی صنعت آب وبرق استان چهارمحال وبختیاری
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، حجه الاسلام و المسلمین علی یزدان‌پرست مشاور فرهنگی وزیر و مسئول امور فرهنگی وزارت نیرو در آین آیین که با حضور مدیران عامل، مسئولین فرهنگی، ائمه جماعت و رابطین فرهنگی صنعت آب و برق استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد، ضمن تسلیت ماه محرم وایام عزاداری امام حسین (ع)، روشنگری و رشادت‌های حضرت زینب را در واقعه عاشورا تشریح کرد و افزود: نهضت عاشورا به برکت وجود حضرت زینب و امام سجاد (ع)، ماندگار شد.
وی در ادامه سخنان خود فعالیت‌های فرهنگی شرکت‌های آب وبرق این استان را بسیارمطلوب ارزیابی کرد و خاطر نشان کرد: صنعت آب و برق استان چهارمحال و بختیاری در زمینه امور فرهنگی و دینی در ارزیابی سراسری وزارت نیرو، جز پنج رتبه برتر کشور است.

"حسن بیژنی" دبیر شورای فرهنگی صنعت آب وبرق این استان گفت: طی ارزیابی سراسری امور فرهنگی وزارت نیرو و کسب رتبه "شایسته تقدیر ویژه "توسط صنعت آب و برق استان چهارمحال و بختیاری، از مدیران عامل و مسئولین فرهنگی صنعت آب وبرق این استان با حضور مشاور فرهنگی وزیر نیرو تجلیل شد.
در ادامه این گردهمایی مسئولین فرهنگی و ائمه جماعت شرکت‌ها، به تشریح عملکرد خود پرداختند و درخواست‌ها وپیشنهادات خود را مطرح نمودند که مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

  • خبرنگار: جعفر تیموری
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر