بخش آب
1397/06/21 10:00:37
فراخوان جدید وزارت نیرو برای انتخاب مدیران صنعت آب و برق
وزارت نیرو در راستای راهبرد شایسته‌گزینی و ايجاد فرصت‌هاي برابر براي تمامی افراد واجد شرایط عمومي و تخصصي، براي انتخاب مدیران عامل شرکت‌های برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان، آب و فاضلاب شهری استان بوشهر و آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر دعوت به همکاری می‌کند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، این وزارتخانه درصدد است به منظور انتخاب بخش دیگری از مدیران خود از بین دواطلبان واجد شرایط، سه مدیر جدید خود را طی فرایند برگزاری آزمون، مصاحبه و رتبه‌بندی برای حضور در بخش‌های مربوطه انتخاب کند.
بر این اساس مدیران عامل شرکت‌های برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان، آب و فاضلاب شهری استان بوشهر و آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر جزو مراکزی خواهند بود که مدیران آن‌ها در این دوره از طریق فراخوان عمومی انتخاب خواهند شد.
پیش از این نیز وزارت نیرو طی 6 مرحله با اعلام فراخوان عمومی و پس از طی مراحل آزمون و مصاحبه برای انتخاب مدیران صنعت آب و برق اقدام کرده است که براساس آن تاکنون مدیرکل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو، مدیرکل امور مجامع وزارت نیرو و مدیران عامل شرکت‌های آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی، توزیع برق آذربایجان شرقی، آب منطقه‌ای خراسان رضوی و برق منطقه‌ای غرب انتخاب شده‌اند.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاع از شرایط احراز و وظایف مربوطه و همچنین تکمیل فرم درخواست می‌توانند تا یکم مهرماه به آدرس www.moe.gov.ir مراجعه کنند.


  • خبرنگار: رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر