بخش مناسبت ها
1396/12/07 09:09:00
حضور 600 دانش آموز بهابادی در جنگ مدیریت مصرف برق
برای نخستین بار جنگ شاد مدیریت مصرف برق با حضور 600دانش آموز بهابادی برگزار شد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، محمد میرشمس، مدیر دفتر مدیریت مصرف این شرکت در حاشیه جنگ شاد مدیریت مصرف در برق بهاباد که برای نخستین بار با رویکرد آموزش فرهنگ صحیح مصرف در شرق استان برگزار شده بود، گفت: افزون بر 600 دانش آموز مقطع مختلف دبستان در مراسمی مفاهیم مدیریت مصرف برق را آموختند.
وی افزود: دفتر مدیریت مصرف امسال نیز با بهره گیری از توانمندی یک گروه هنری از داخل استان، مفاهیم لازم را از طریق برنامه شاد و مفرح به دانش آموزان مدارس استان آموزش می‌دهد.
میرشمس شناخت ساعات اوج مصرف برق در دوفصل تابستان و زمستان، آشنایی با وسایل پرمصرف برقی، برچسب انرژی، آشنایی با سامانه فوریت‌های برق و برخی مباحث مهم ایمنی را از مهم‌ترین این مباحث آموزشی اعلام کرد.
او یادآور شد: به دلیل اجرای موفق طرح مدیر انرژی در خانه؛ مدارس و واحدهای آموزشی مختلف استان، تجربه آموزش را این بار برای پسران و دختران مقطع ابتدایی شهرستان بهاباد ارائه و با استقبال مسئولین این شهرستان قرار گرفت.
وی اجرای طرح برق یاران انرژی مدارس در قالب جشنواره‌های زمستانه را با اهمیت عنوان کرد و افزود: این برنامه‌های هنری شاد بعد از تعطیلات نوروزی و پیش از اتمام زمان تحصیل دانش اموزان دوره اول ابتدایی با شدت بیشتری ادامه می‌یابد.
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان یزد متذکر شد: بسیاری از برنامه‌های هنری با رویکرد مدیریت مصرف با درخواست مدارس ابتدایی و همزمان با اعیاد و مناسبت‌های خاص نسبت به روزهای عادی صورت می‌گیرد.
  • خبرنگار: حسن غفوریان
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر