بخش برق
1396/09/13 10:57:13
سیستم اطلاعات مکانی در حوزه مشترکین استان یزد راه اندازی شد
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از راه اندازی سیستم اطلاعات مکانی در حوزه مشترکین این استان خبر داد.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از راه اندازی سیستم اطلاعات مکانی در حوزه مشترکین این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، محمدجواد جلیلی از راه اندازی سیستم اطلاعات مکانی در حوزه مشترکین شهرستان یزد و مهریز خبر داد و گفت: با پیش بینی‌های انجام شده بازدید محل افزون بر 8000 مشترک جدید کل استان تا پایان سال توسط سیستم اطلاعات مکانی و حداکثر به مدت 24 ساعت انجام می‌شود.
وی با اشاره به برآورد تقاضای 25 هزار انشعاب جدید در سال آینده، متذکر شد: نیمی از این مشترکین مربوط به شهرستان یزد بوده و مابقی آن‌ها به نواحی یزد اختصاص دارند.
جلیلی، با ذکر اینکه بازدید محل 600 مشترک شهرستان مهریز به عنوان شهرستان پایلوت در سال گذشته از طریق سیستم اطلاعات مکانی با موفقیت انجام شد، خاطرنشان کرد: پس از مهریز، از آبان ماه سال جاری برای بازدید محل مشترکین جدید محدوده امور برق سه یزد و از آذر ماه در امورهای برق یک و دو از این سیستم استفاده می‌شود.
وی تعداد مشترکین برق استان یزد را بیش از 632 هزار 500 مشترک خواند واظهار کرد: با تکمیل فرآیند برداشت اطلاعات GIS تا پایان سال، شهرستان‌های ابرکوه، خاتم، بافق، بهاباد، تفت، اردکان، میبد و اشکذر، کار بازدید محل از این طریق انجام خواهد شد.
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد، کاهش زمان بازدید از 3 روز به حداکثر یک روز، سهولت در مکان یابی موقعیت مشترکان، افزایش رضایت مندی و کاهش هزینه را از مزیت‌های بازدید محل از طریق GIS بیان کرد.
وی بررسی سیکل‌های مشترکین و صحت سنجی حضورمامور قرائت در محل را از دیگر قابلیت‌های GIS در حوزه مشترکین اعلام کرد.
  • خبرنگار: حسن غفوریان
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر