بخش مناسبت ها
1396/08/04 10:18:55
به میزبانی شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان برگزار شد:
اختتامیه یازدهمین دوره مسابقات فوتسال سراسری وزارت نیرو یادواره شهدای صنعت آب و برق
یازدهمین دوره مسابقات فوتسال سراسری وزارت نیرو یادواره شهدای صنعت آب و برق با قهرمانی تیم سازمان آب و برق خوزستان خاتمه یافت.

یازدهمین دوره مسابقات فوتسال سراسری وزارت نیرو یادواره شهدای صنعت آب و برق با قهرمانی تیم سازمان آب و برق خوزستان خاتمه یافت.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در آئین اختتامیه و اهدای احکام قهرمانی این مسابقات که در سالن 6000 نفری شهید پورشریفی تبریز برگزار شد؛ 
در مراسم اختتامیه این مسابقات ابتدا نصرآبادی رئیس انجمن فوتسال وزارت نیرو و رئیس کمیته فنی و اجرایی مسابقات، گزارش فنی و اجرایی مسابقات را ارائه و اظهار امیدواری کرد که سایر مسابقات بزرگ وزارت نیرو با این نظم و برنامه ریزی که در تبریز شاهد بودیم برگزار شود. وی همچنین از دست اندرکاران و مسئولان اجرایی مسابقات صمیمانه قدردانی کرد.
سپس دکتر "افشین روشن میلانی" مدیرعامل شرکت برق منطقه ای آذربایجان و رئیس هیأت ورزش صنعت آب و برق استان، ضمن قدردانی از تیم های حاضر در این مسابقات اظهار داشت امیدوارم شرکت برق منطقه ای آذربایجان میزبان شایسته ای برای شما باشد و خاطره خوبی از حضور در کلانشهر تبریز داشته باشید.
دکتر روشن میلانی همچنین با تاکید بر اینکه ورزش موجب مفرح، شادابی و سلامتی هر فرد است، گفت امیدواریم مسابقات پیام دوستی و مودت برای صنعت آب و برق کشور و ورزشکاران پیام آور این دوستی و مودت باشند.
در پایان این مراسم با حضور مسئولان حاضر لوح های تقدیری به اعضا کمیته اجرایی، افراد فعال و شاخص در برنامه های اجرایی مسابقات و نیز آقای گل مسابقات و بازیکن با اخلاق اهدا شد.
همچنین احکام قهرمانی و جوائز سرپرستان، مربیان و اعضای تیم های اول تا سوم و تیم اخلاق مسابقات به شرح ذیل اعطا شد:
- سازمان آب و برق خوزستان (قهرمان)
- شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران (نائب قهرمان)
- صنعت آب و برق استان گیلان (تیم سوم)
- تیم برق منطقه ای مازندران (تیم اخلاق مسابقات)
 
  • خبرنگار: بتول میرزایی
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر