بخش مناسبت ها
1396/07/27 15:23:00
به میزبانی شرکت برق منطقه ای آذربایجان آغاز شد؛
یازدهمین دوره مسابقات فوتسال سراسری وزارت نیرو در تبریز
یازدهمین دوره مسابقات فوتسال سراسری وزارت نیرو یادواره شهدای صنعت آب و برق کشور پیش از ظهر روز پنجشنبه 27 مهرماه با برگزاری مراسم افتتاحیه آغاز شد.
یازدهمین دوره مسابقات فوتسال سراسری وزارت نیرو یادواره شهدای صنعت آب و برق کشور پیش از ظهر روز پنجشنبه 27 مهرماه با برگزاری مراسم افتتاحیه آغاز شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، در این مراسم دکتر روشن میلانی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای آذربایجان و رئیس هیأت ورزش صنعت آب و برق استان، مالک حسین زاده دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو، مدیران عامل صنعت آب و برق استان و مقصودی رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان تبریز حضور داشتند.
در مراسم افتتاحیه این مسابقات که در محل مجتمع فرهنگی ورزشی برق آذربایجان ترتیب یافت، 44 تیم از صنعت آب و برق سراسر کشور حضور داشتند.
دکتر روشن میلانی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای آذربایجان و رئیس هیأت ورزش صنعت آب و برق آذربایجانشرقی، ضمن خیر مقدم اظهار داشت: که این مسابقات موجب همگرایی بیشتر کارکنان و شرکتهای آب و برق در خدمت به مردم کشورمان می شود.
دکتر میلانی همچنین اظهار امیدواری کرد که ورزشکاران حاضر در این مسابقات علاوه بر فعالیتهای خوب ورزشی که فرهنگ نوع دوستی را فراهم می آورد، بتوانند خاطره خوبی از حضور در کلانشهر تبریز داشته باشد.
مهندس حسین زاده دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو نیز با قدردانی از میزبانی شایسته صنعت آب و برق آذربایجانشرقی برای این مسابقات، برخی سیاستها و اولویتهای ورزش این وزارت خانه را تشریح کرد.
شایان ذکر است در این مسابقات قریب به 530 ورزشکار، مربی و سرپرست در قالب 44 تیم به مدت 6 روز از تاریخ 27 مهر تا 2 آبان ماه به رقابت می پردازند.
 
 
 

  • خبرنگار: بتول میرزایی
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر