بخش برق
1396/05/21 16:42:19
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران عنوان کرد؛
ضرورت استفاده از نوآوری‌ها در اجرای طرح‌های خدمت‌رسانی به مشترکین
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران در بازدید از معاونت هماهنگی و نظارت شمالغرب گفت: باید تلاش کنیم در اجرای طرح‌های حوزه بهره برداری و خدمت رسانی به مشترکین به نوآوری های روز جهان مجهز باشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران در بازدید از معاونت هماهنگی و نظارت شمالغرب گفت: باید تلاش کنیم در اجرای طرح های حوزه بهره برداری و خدمت رسانی به مشترکین به نوآوری های روز جهان مجهز باشیم.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در این بازدید که با حضور معاونین ستاد راهبردی و مدیران دفاتر مستقل شرکت برگزار شد؛ مهندس "حسین صبوری" ضمن تقدیر از مشارکت و تلاش معاونت هماهنگی و نظارت  شمالغرب  و مدیران مناطق مربوطه در راستای تامین برق پایدار مراسم تحلیف  دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و همچنین  خدمت رسانی به مردم تهران در ایام پیک  بار اظهار داشت: همراهی و همسویی مردم هوشمند تهران در مشارکت با برنامه ها و طرح های شرکت ارزشمند و قابل تقدیر است و تلاش  ما بر این است که در خدمت رسانی به شهروندان با نیت عبادی انجام وظیفه کنیم.
 وی با تاکید مجدد بر ضرورت تسریع در اجرای طرح های تأمین برق متقاضیان؛ خواستار تعیین تکلیف  و کاهش مدت زمان واگذاری انشعاب برق به مشترکان شد.
  مدیرعامل شرکت همچنین افزود: رعایت استاندارد ها و قوانین در اجرای طرح های جاری و سرمایه ای با توجه  به منابع موجود، توانمند سازی پیمانکاران، استاندارد سازی شبکه برقرسانی و بهینه سازی تجهیزات و همچنین مدیریت هزینه ها با استفاده از منابع و امکانات موجود از جمله مواردی است که ما را در تحقق اهداف شرکت یاری می رساند.
 وی همچنین اظهار داشت: توجه ویژه به بحث آموزش ایمنی در سطح نیروهای عملیاتی و فنی، بازنگری در فرآیند ها و دستورالعمل های موجود به منظور ارائه خدمات  مناسب  به مشترکین و همچنین نظارت مدیریتی بر تمامی فعالیت های  نیرورسانی از جمله موارد اولویت دار است.
   وی ضمن تاکید  براجرای طرح ها  بر اساس اولویت  و انجام هزینه ها بر مبنای بودجه و برنامه محور بودن؛ تصریح کرد: انجام فعالیت های شرکت باید  بر اساس تخصیص بودجه باشد و در این زمینه معاونت های ذیربط کنترل های لازم را در این زمینه انجام دهند.
بر اساس این گزارش  در این نشست همچنین بر رعایت نظم و  انضباط اداری، توجه به سلسله مراتب اداری، رعایت اخلاق مداری در برخورد با همکاران، مراجعان و مشترکین و افزایش  حساسیت نسبت به شاخص های کمی و کیفی شرکت در ارزیابی ها  و همچنین استفاده از نقاط بهبود در راستای تقویت نقاط قوت تاکید شد.
صبوری در ادامه با  اشاره بر اصلاح و بازنگری ساختار سازمانی با هدف انتقال وظایف اجرایی ونظارتی به معاونت های هماهنگی و نظارت؛ خواستار برنامه ریزی نیروی انسانی بویژه در بخش بهره برداری و همچنین مدیریت و تأمین  تجهیزات و امکانات مورد نیاز شد.
 
مدیر عامل شرکت توزیع برق تهران در ادامه  با اشاره به اجرای برنامه های عملیاتی گذر از تابستان گفت: در این خصوص اجرای برنامه جامع عملیاتی در راستای بهینه سازی وافزایش قابلیت اطمینان شبکه که حاصل تجزیه وتحلیل حوادث و بازدیدهای دوره ای می باشد یکی از اولویت های مهم شرکت درخصوص نگهداری شبکه است.
 وی با اشاره  به افزایش مجدد دما که شرایط ویژه ای را ایجاد نموده است،اظهار داشت:تمامی تلاش ما استفاده از کلیه ظرفیت ها و امکانات موجود به منظور تامین برق پایداراست.
 گفتنی است در حاشیه  این بازدید ضمن ارائه گزارش کاملی از اقدامات حوزه معاونت هماهنگی و نظارت شمالغرب، فعالیت ها و اقدامات شاخص  این معاونت در بخش های مختلف مورد بررسی قرار گرفت.
  • خبرنگار: مریم نصیری
  • سردبیر: امیر جعفری آزاد