بخش عمومي
1396/01/27 11:51:00
دفتر توسعه منابع انساني وزارت نيرو اعلام داد:
تمديد مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامي وزارت نيرو تا 29 فروردین
دفتر توسعه منابع انسانی وزارت نیرو از تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو تا روز 29 اردیبهشت ماه خبر داد.


دفتر توسعه منابع انسانی وزارت نیرو با صدور اطلاعیه از تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو تا روز 29 فروردین ماه خبر داد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)‌، دفتر توسعه منابع انسانی وزارت نیرو با صدور اطلاعیه‌ای، زمان ثبت‌نام و ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو را از امروز تا تاریخ 29 فروردین ماه جاری تمدید کرد.
در این اطلاعیه آمده است؛ پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون استخدامی مورخ 22 اردیبهشت شرکت‌های وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه وزارت نیرو و با عنایت به مراجعه تعدادی از  فارغ التحصیلان دانشگاه‌های کشور مبنی بر اینکه برخی از رشته‌های تحصیلی در شرایط احراز رشته‌های شغلی آزمون مذکور لحاظ نشده و از طرفی تعدادی از متقاضیان موفق به ثبت نام در آزمون مذکور نشده‌اند، با هماهنگی‌های به عمل آمده با سازمان سنجش آموزش کشور و به منظور جلوگیری از تضییع حق افراد مورد اشاره، مقرر شده تا امکان ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش از تاریخ 27/1/96 لغایت 29/1/96 فراهم شود.
 در این مدت داوطلبانی که به هر نحو موفق به ثبت نام در آزمون نشده‌اند، می‌توانند در زمان فوق نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات ثبت شده اقدام نمایند.
این اطلاعیه می‌افزاید، برخی از رشته‌های تحصیلی به شرایط احراز رشته‌های شغلی کارشناس نرم افزار (کد 2635)، کارشناس IT ویژه بخش حراست (کد 2636)، کارشناس کامپیوتر و فناوری اطلاعات (کد 2637)، مهندس برق- قدرت (کد 2639)، مهندس عمران (کد 2644) و کارشناس منابع آب (کد 2646) اضافه می‌شود.
متقاضیان برای اطلاع از رشته‌های تحصیلی و شغل محل‌های مورد نظر، می‌توانند در تاریخ تعیین شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند.
  • خبرنگار: علی اکبر ذاکری
  • سردبیر: امیر جعفری آزاد