درباره ماتماس با ماتلکسRSSموبایلستاد خبری مرکزی حراست وزارت نیرو
بخش برق
1396/07/20 14:56:47
معاون فنی مدیرکل دفتر فنی و پشتیبانی توزیع شرکت توانیر تاکید کرد؛
برگزاری نشست های هم اندیشی بهره برداری شرکت های توزیع برق در سطح کشوری
معاون فنی مدیرکل دفتر فنی و پشتیبانی توزیع شرکت توانیر برلزوم برگزاری نشست های هم اندیشی بهره برداری شرکت های توزیع نیروی برق در سطح کشوری تاکید کرد.

معاون فنی مدیرکل دفتر فنی و پشتیبانی توزیع شرکت توانیر برلزوم برگزاری نشست های هم اندیشی بهره برداری شرکت های توزیع نیروی برق  در سطح کشوری تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)؛ مجید برنگی در آیین اختتامیه ششمین نشست هم اندیشی بهره برداری شرکت های توزیع نیروی برق غرب و شمالغرب که در ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: نشست های هم اندیشی بهره برداری شرکت های توزیع نیروی برق اگر در قالب ملی برگزار شود زمینه ای را فراهم خواهد آورد تا تمام استان ها از تجربیات هم بهره مند شوند.


وی با بیان اینکه برگزاری چنین نشست های هم اندیشی، برای تبادل تجربیات فراهم آورده است، تصریح کرد: لازم است زمینه حضور تمام شرکت های توزیع نیروی برق کشور در چنین نشست های هم اندیشی فراهم شود.

معاون فنی مدیرکل دفتر فنی و پشتیبانی توزیع شرکت توانیر گفت: با توجه به اهداف تعیین شده کارگروه ممیزی یکپارچه صنعت برق در حوزه سازمان جهت اجرای ممیزی و ارزیابی‌ در صنعت برق تشکیل شده‌ است و در این خصوص تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.

دبیر اجرایی ششمین نشست هم اندیشی بهره برداری شرکت های توزیع نیروی برق غرب و شمالغرب کشور نیز با بیان اینکه 128  پیشنهاد برگزاری کارگاه برای این همایش از استانهای مذکور ارسال شده بود افزود: از بین این  15 عنوان کارگاهی برای برگزاری به صورت شفاهی  انتخاب و 15 عنوان نیز به صورت پوستر ارائه شد.

نجات الله علی نژاد افزود: از بین مقاله های ارائه شده سه شرکت توزیع نیروی برق کرمانشاه، دانشگاه ارومیه و توزیع برق آذربایجان غربی به ترتیب به عنوان استانها وارائه دهندگان مقالات برتر انتخاب و معرفی شدند.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه جنبی دستاوردهای برتر بهره وری توزیع با حضور 37 شرکت از کشور گفت: در این نمایشگاه که به مدت سه روز دایر شد سه شرکت بخش خصوصی و دولتی به عنوان غرفه های برتر انتخاب و معرفی شدند.

 
  • خبرنگار: روح‌الله حمیدیان
  • سردبیر: امیر جعفری آزاد
  • تاریخ ایجاد: 1396/07/20