سرتيپ-جناب-اقا-ي-امير-حاتمي.jpg
 
وزير محترم نيرو
برادر ارجمند جناب آقاي دکتر اردکانيان
سلام عليکم
موضوع تأمين بهينه آب و برق يکي از اساسي‌ترين مباحث حکمراني خوب است و هر دولت و حاکميتي که توان تأمين انرژي‌هاي پايه‌اي و نوپديد را نداشته باشد دچار شکست و اضمحلال مي‌گردد و به تعيير برخي صاحب‌نظران، جنگ‌هاي آينده جهان، جنگ بر سر تأمين آب و انرژي خواهد بود.
مردمان صبور و غيور سرزمين بزرگ ايران اسلامي با اقليمي خشک در طول قرن‌هاي متمادي براي تامين آب و انرژي مصرفي از ابتکارات منحصر به فرد و ويژه‌اي همچون حفر قنوات بهره برده‌اند.
با اين وصف زحمات متخصصين خدوم وزارت نيرو به عنوان بازوان قدرت‌ساز نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران که براي ايجاد امنيت و رفاه و آسايش ملي و ارتقاي صنعت آب و برق کشور در گام دوم انقلاب و در شرايط سخت تحريم‌هاي ناجوانمردانه چهل سال در تلاش و تکاپويند،‌ قابل تقدير و سپاس است.
اينجانب توفيق جنابعالي و همکاران پرتلاش‌تان را در افتتاح و بهره‌برداري از پروژه‌هاي مهم آب و برق در قالب "پويش هرهفته_الف_ب_ايران" که موجب رضايت‌مندي رهبر معظم انقلاب اسلامي و تقدير رياست محترم جمهور گرديد را صميمانه تبريک و تهنيت عرض مي‌کنم.
يقين دارم با تلاش‌هاي شبانه‌روزي متخصصين صنعت آب و برق کشور، نقشه‌هاي شوم مستکبرين عالم براي ايجاد جنگ آب و انرژي، نقش بر آب خواهد شد.
 
وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح
سرتيب امير حاتمي